טוני קולט, דייב גלפאסי פיצול: הצהרת גירושין

טוני קולט, דייב גלפאסי פיצול: הצהרת גירושין

שַׂחְקָנִית טוני קולט ובעלה דוד גלפסי נפרדו רק חודש אחד ליום הנישואין ה-20 שלהם.

"בחסד ובתודה אנו מודיעים שאנו מתגרשים", אמרו בני הזוג בהצהרה משותפת שפרסמו לה. חשבון אינסטגרם ביום רביעי, 7 בדצמבר.

"אנחנו מאוחדים בהחלטה שלנו ונפרדים מהמשך הכבוד והדאגה אחד לשני. הילדים שלנו הם בעלי חשיבות עליונה עבורנו ואנו נמשיך לשגשג כמשפחה, אם כי בצורה שונה", המשיך הזוג לשעבר והוסיף, "אנו מודים על המרחב והאהבה שאתה מעניק לנו תוך כדי התפתחות ומעבר. המעבר הזה בשלווה". התמונה המצורפת לפוסט הראתה קיר של תחנת רכבת תחתית עם המילים "שלום ואהבה" כתובה על הקיר בפרחים.

בתמונות שפורסמו על ידי ה דואר יומי ביום ההודעה המפוצלת שלהם, דייב, בן 44, נראה מנשק אישה אחרת בלהט במים מול סידני, חוף הגברים באוסטרליה. לא ברור אם הוא כבר עבר למערכת יחסים חדשה בעקבות הפרידה שלו גרם המדרגות כוכב.

טוני, בן 50, והמוזיקאי דייב התחתנו בטקס בודהיסטי מסורתי ב-11 בינואר 2003, שנה לאחר שנפגשו במסיבת השקת אלבום של להקתו באותה תקופה, גלביסון. הזוג קיבל את פני ילדם הראשון, בתם סייג' פלורנס, ב-2008. האח הקטן ארלו רוברט הגיע ב-2011.

השחקנית האוסטרלית קיבלה את הפריצה הגדולה שלה בסרט מ-1994, החתונה של מיוריאל. מאז היא הייתה נוכחות הוליוודית קבועה בסרטים בולטים כמו על ילד, החוש השישי, מיס סאנשיין הקטנה ו סכינים החוצה.

תוך כדי קידום המיני סדרה שלה בנטפליקס בּוּלמוּס נְסִיעוֹת בדצמבר 2018, אמר טוני לאתר האוסטרלי nowtolove.com מה שלמדה אחרי שהייתה נשואה לדייב במשך 15 שנה. "שצריכים לצמוח ביחד, להמשיך לתקשר ולהישאר פתוחים אחד לשני, לתמוך אחד בשני ולהיות גב אחד לשני. ותהיה פתוח להרפתקה," היא הגיבה והוסיפה, "זה מה שזה."

עם אחד הנושאים של התוכנית שואל אם מונו לכל החייםגאמי אפשרי, טוני נשאלה אם הפרויקט "עורר שיחה" עם בעלה.

"אני חושב שזה נורמלי לחשוב על הדברים האלה באופן כללי. החיים הם ארוכים ומערכות יחסים ארוכות טווח יכולות להיות מאתגרות. לא כולם גדלים באותו זמן. זה בהחלט מלא בעליות ומורדות", אמרה לאתר.

"כששוחחו עם זוגות נשואים מבוגרים כשהייתי צעיר יותר, הם היו אומרים, 'הסוד להישאר נשואים הוא להישאר נשוי'. עכשיו אני מבין וחושב שזה די נכון! שניכם צריכים לרצות לגרום לזה לעבוד", הוסיף טוני.

נציגי קולט וגלפסי לא הגיבו מיד בקשרבקשתו של תגובה.קישור מקור