טורי איות מכינה לבדיקת חזה ב-'@Home With Tori'

לעשות שינויים! טורי ספלינג מעניקה למעריצים מבט מבפנים לתוך תהליך ניתוח תיקון השד שלה בתוכנית החדשה שלה @בית עם טורי.

בקטע טיזר מסדרת Vizio WatchFree+ ששותף על ידי Us Weekly ביום חמישי, 28 ביולי, טורי, בת 49, ביקרה אצל רופא כדי לדון בהסרת שתלי החזה הישנים שלה והחלפתם בחדשים.

"אני צריך לעשות אותם מחדש," ה בוורלי הילס, 90210 אלום סיפרה לבתה הבכורה, סטלה. "פג תוקפם, נזכר – עברו 20 שנה".

סטלה, בת 14, הראתה את תמיכתה כשהיא הגיבה, "אתה כן. זה לא יכול להיות בריא".

פעם אחת בפגישה, הסביר המנתח ל- Stori Telling מחבר שהוא תכנן "להיפטר תחילה מהשתלים הישנים". "תחשוב על זה כמו דוב גומי," הוא אמר בזמן בדיקת שתל חדש על ידי סחיטתו.

"אני חושבת שאני מוכנה," אמרה טורי לרופא על ההליך.

ה סרט מפחיד 2 השחקנית הייתה גלויה לגבי רצונה לעבור ניתוח לתיקון חזה בעבר.

Shutterstock

במהלך ראיון בדצמבר 2021 ב-SiriusXM's ג'ף לואיס בשידור חי, ילידת קליפורניה חשפה שהיא הזמינה את הניתוח ל-27 בפברואר. "הם לא יודעים מה יש שם עד שהם נכנסים לשם, בעצם. כך [the surgeon] הולכת להוציא אותם, לנקות אותם ולהכניס שתלים חדשים", אמרה אז.

טורי גם ציינה כי היא מתקשה לבחור בין גדלים עבור השתלים החדשים. "לא יכולתי להחליט – הוא הראה לי שני סוגים שונים והוא היה כמו, 'אתה רוצה פרופיל גבוה יותר או פרופיל מתון?' לא ידעתי [what] אוֹ [was]," ה נשק את הכלה נזכרה השחקנית. "אבל הוא אמר, 'אתה צריך איזה טמבל צדדי כי כרגע כולכם מזדקרים מלפנים'".

למרות שאין לה בעיה לדון במראה שלה, טורי הוכיחה שהיא לא תאפשר למבקרים להגיב על המראה של ילדיה. בדצמבר 2021, ה הדרך של איזי הביתה השחקנית דיברה אך ורק עם בקשר על מבוגרים שהיו להם דברים שליליים להגיד על הילדים שלה ברשתות החברתיות.

"כאשר מבוגרים בודקים את המראה הפיזי של ילדך, למשל, מה אתה עושה? זה קל [not to do,]" היא אמרה בזמנו. "אני חייב להודות, אני אלך על החשבון שלהם רק כדי לראות, מי זה האדם הזה? ויש להם ילדים! זאת אמא!"

בנוסף לסטלה, טורי היא גם אמא לילדים ליאם, 15, האטי, 10, פין, 9, ובו, 5, עם בעלה דין מקדרמוט.

קישור מקור