טורי, בנו של זאק רולוף ג'קסון 'לא מתקדם' לאחר הניתוח

ג'קסון המסכן! אנשים קטנים, עולם גדול כוכבים טורי רולוף ו זך רולוף גילו שרגל בנם ג'קסון "לא מתקדמת" לאחר שעבר ניתוח.

במהלך הפרק של יום שלישי, 21 ביוני בתוכנית TLC, טורי, 31, וזאק, 32, הביעו את חששותיהם כאשר נראה שג'קסון, בן 5, לא השתפר לאחר שעבר ניתוח לתיקון הקידה ברגליו שישה חודשים קודם לכן. .

"יש משהו לא בסדר", אמרה טורי במהלך ראיון וידוי. "הוא לא מתקדם כמו שאמרו שהוא יתקדם."

לאור חוסר ההתקדמות של בכורם ותלונות על כאב, ההורים קבעו תור לרופא כדי "לוודא שאין נזק מבני ממשי". הצלם הסביר, "לגוף שלו קשה יותר להתאושש".

באדיבות זך רולוף/אינסטגרם

"אם משהו לא מתרפא כמו שצריך או צומח נכון, אני רוצה להסתגל – במיוחד לפני שהתינוק החדש הזה מגיע", אמר זאק לאמו, איימי רולוף. ה LPBW הפרק צולם לפני שבני הזוג קיבלו את ילדם השלישי, יאשיהו, באפריל.

טורי פנתה לאינסטגרם בנובמבר 2021 כדי לעדכן כיצד התנהל ההליך של ג'קסון. "הילד הזה כל פעם מחדש מעיף אותנו", שיתפה על הילד הבכור שלה. "הוא היה כל כך אמיץ ובטוח בעצמו. הוא עשה [my husband] @zroloff07 ואני כל כך גאים כשהוא דיבר עם הרופאים והאחיות והורחק משם בלי דאגה."

כוכבת הריאליטי הודתה אז שזה עדיין היה "אחד הימים הקשים" שהיא וזאק חוו אי פעם. "להסתכל בילד שלך בכאב זה אף פעם לא משהו שהורה רוצה לעבור", המשיכה טורי. "עם זאת, אנו סומכים על הרופאים שלו ועל אדוננו שזו הייתה ההחלטה הטובה ביותר עבורו."

בנוסף לג'קסון וג'וזיה, טורי וזאק הם גם ההורים לבת לילה, בת 2. כל שלושת ילדיהם נולדו שניהם עם אכונדרופלזיה, הצורה הנפוצה ביותר של גמדות.

הם אישרו שלג'ושיה יש אכונדרופלזיה במאי, אם כי התעקשו שגמדות לא מגדירה אותו. "הוא יאשיהו. יש לו אכונדרופלזיה, אבל הוא לא, כמו, יאשיהו האכונדרופלזיה", אמר זך. Us Weekly.

"בדיוק כמו שאני טורי, יש לי שיער חום. אני לא ברונטית – כאילו, ככה לא הייתי מסווגת את עצמי", הוסיפה טורי.

"זה כל כך נורמלי עבורנו," היא המשיכה. "יש לנו כל כך הרבה משאבים ויש הרבה הורים שם בחוץ שאין להם את אותם משאבים ו…אין להם את אותו ביטחון בכל מה שזך ואני עושים."

קישור מקור