טורי וזך רולוף של LPBW מגלים לבן יאשיהו גמדות

היכרות עם יאשיהו! אנשים קטנים, עולם גדול כוכבים טורי ו זך רולוף גילה שבנם בן ה-3 שבועות, יאשיהו, סובל מאכונדרופלזיה, אותה צורה של גמדות כמו אביו ואחיו הגדולים.

בני הזוג התעקשו שצורת הגמדות של יאשיהו אינה מגדירה מי הוא. "הוא יאשיהו. יש לו אכונדרופלזיה, אבל הוא לא, כמו, יאשיהו האכונדרופלזיה", אמר זאק, בן 32. Us Weekly על בנם הצעיר, שנולד ב-30 באפריל.

"בדיוק כמו שאני טורי, יש לי שיער חום. אני לא ברונטית – כאילו, ככה לא הייתי מסווג את עצמי", הוסיפה טורי, בת 31.

זך וג'ושיה הם לא בני משפחת רולוף היחידים עם אכונדרופלזיה. אב לשלושה ההורים, איימי ו מאט רולוףסובלים מהמצב, כמו גם ילדיו ג'קסון, 5, ולילה, 2.

באדיבות טורי רולוף/אינסטגרם

"זה כל כך נורמלי עבורנו," אמרה טורי. "יש לנו כל כך הרבה משאבים ויש הרבה הורים שם בחוץ שאין להם את אותם משאבים ו…אין להם את אותו ביטחון בכל מה שזך ואני עושים."

כוכבי TLC הוסיפו שחשוב להם להשתמש בפלטפורמה שלהם כדי לתמוך ולסנכרן עבור אנשים עם גמדות. "בהחלט נהיה חסידים של אנשים עם גמדות בגלל* הילדים שלנו", אמר זאק.

טורי וזך הודיעו על הולדת בנם הצעיר בשני פוסטים באינסטגרם ב-3 במאי. אחד וִידֵאוֹ לכד את יאשיהו נח לפני שהצלם שם כובע זעיר על ראשו. "ברוך הבא לעולם יאשיהו לוק המתוק!" טורי כתבה בכיתוב, וחושפת שיום הולדתו של ג'ושיה הוא 30 באפריל, 2022. היא הוסיפה שהוא נולד בשעה 9:02 בבוקר, במשקל 7 ק"ג ו-6 אונקיות ואורכו 19 1/2 אינץ'.

כוכבת הריאליטי – שיום הולדתו חל ב-3 במאי – הוסיפה, "הפתעת את כולנו כשהגעת מוקדם, אבל גם ההמתנה הרגישה כמו חיים שלמים! מתנת יום הולדת הכי טובה אי פעם!"

טורי שיתפה אז א תמונה מקרוב של ילדה הצעיר ליד שלט שעליו כתוב שמו, וכן צילום של אותה ושל זך מחזיקים את הרך הנולד בבית החולים. "מתנת יום ההולדת המוקדמת הטובה ביותר שאמא יכולה לבקש! אנחנו אוהבים אותך ילד מתוק!" טורי כתבה את הפוסט השני.

שבועות ספורים לאחר שקיבל את פני יאשיהו, זאק חשף אם הוא וטורי מתכננים להביא ילדים נוספים לעולם. "כנראה שסיימנו אחרי זה," אמר זאק בשיחה עם בידור הערבוהוסיף כי יאשיהו "היה נהדר".

עם זאת, טורי נראתה פתוחה יותר לרעיון להביא ילד נוסף לעולם. "עם זאת היה קשה יותר לומר את זה, קשה יותר לאהוב… [to say,] 'סיימנו', כי הוא היה כל כך קל. אני כמו, 'אוי, אולי נוכל לעשות עוד אחד'", היא הודתה.קישור מקור