טורי, זאק מתאחדים עם אודרי, ג'רמי בין דרמה

בבית לחגים! אנשים קטנים, עולם גדול כוכבים טורי רולוף ובעל זך רולוף התאחדו עם אודרי רולוף ו ג'רמי רולוף במסיבת חג המולד שלהם בתוך הדרמה המשפחתית המתמשכת.

טורי, 31, ואודרי, 31, שיתפו סרטונים ותמונות באמצעות סטוריז באינסטגרם שלהם בשבת, 17 בדצמבר, מהאירוע העליז. המשתתפים נהנו ממשחקים מהנים ונראה שהם נהנו יחד. בעוד ששתי הנשים לא שיתפו צילומי מצב עם בעליהן, ניתן היה לראות את זאק, בן 32, ברקע של סרטון מחייך ליד עץ חג המולד, בעוד ג'רמי, בן 32, נראה לבוש כמו קלארק גריסוולד מ-1989. חופשת חג המולד של הלאומית למפון.

חודש לפני כן, אנשי TLC סגרו את השמועות על כל ריב ביניהם לאחר שטורי שיתפה סרטון של הבת לילה מציגה תרמיל של דודתה אודרי.

"@audreyroloff בדיוק כשחשבנו שהיא לא יכולה להיות יותר במצב רוח אתה הולך לקנות לה תיק גב", היא כתבה על הקליפ ב-20 בנובמבר.

למרות זאת, LPBW המעריצים זוכרים את המתח בין בעליהם לאחר שנים של מריבות על חוות רולוף של המשפחה. בעבר, אודרי חשפה שהיא וג'רמי הרחיבו הצעה על הנכס לבעלים ולאביו של ג'רמי, מאט רולוףאבל בסופו של דבר הם נדחו.

באדיבות אודרי רולוף/אינסטגרם

"ג'ר ואני קיווינו להשתלט על החווה של הוריו (או חלק ממנה) מאז שהיה ילד", הסבירה ביוני באמצעות הסטוריז באינסטגרם שלה. "זה היה משהו שהוא האמין שהוא אפשרי. הוא פרסם זאת מאוד למשפחתו ובפומבי בטלוויזיה. זה הפך לחלום משותף כשהתחתנו, והתחלנו לעבוד לקראתו".

לאחר שהזוג הגיע ל"נקודה שבה זה היה אפשרי באופן מעשי" להחזיק בחווה, אודרי ציינה שהם "הציעו הצעה, אבל הבינו שאולי זה לא היה אמור להיות כזה".

"הבנו שמשפחתו של ג'ר לא הייתה ממש מיושרת בהתקדמות לקראת רכישתו כפי שחשבנו שהם היו", סיכמה אז.

מצדו של זך, מעריצי סדרת הריאליטי צפו בו מנסה לנהל משא ומתן עם אביו, בן 61, לאורך עונה 22, שעלתה לראשונה במאי 2021.

"כשזאק ואני סוף סוף ישבנו, היינו באמת במחנות שונים מאוד לגבי איזו עסקה יכולה להימשך", הסביר מאט במהלך ראיון באותו זמן. "זאק הגיע ממש חם. הוא לא בא לנהל משא ומתן. הוא בא לדרוש".

במקום להעביר את החווה לילדיו, מאט בחר להוציא את הנכס לשוק במאי 2022 תמורת 4 מיליון דולר. באוקטובר החליט הפטריארך המשפחתי להסיר את הרישום ולהמיר את הנכס להשכרה לטווח קצר.

קישור מקור