טורי ספלינג טורחת בשונאים ומאשימה אותה בזיוף פחדי בריאות

סומך על הבטן שלה. טורי ספלינג הטיחה בשונאים שהאשימו אותה בזיוף פחד בריאותי לאחר שאושפזה בשל תסמינים כולל סחרחורת.

"הנה אני בפנים [the] בית חולים מאז מאוחר בלילה אתמול", כתבה טורי, בת 49, דרך הסטוריז באינסטגרם שלה ביום רביעי, 21 בדצמבר, לצד תמונה שלה נחה במיטת בית חולים. "לכולכם שהציתו אותי כשאמרו לכם [was] חולה מכדי לעבוד, הנה אני."

היא המשיכה להתייחס לאלה שהתעקשו שהיא מגיבה יתר על המידה לסימפטומים שלה, ואמרה, "מה דעתך בפעם הבאה [you] קחו מישהו בערך הנקוב והפגינו טוב לב במקום ספקות".

טורי המשיכה והצדיקה את החלטתה לעבוד למרות תחושת מזג האוויר. "זכור, עבור אנשים כמוני, לא לעבוד זה סיוט," בוורלי הילס, 90210 אמר אלום. "אני מטורף ומכור לעבודה. אני תמיד בוחר בעבודה".

באדיבות טורי ספלינג/אינסטגרם

היא הסבירה שהיא פנתה לבית החולים לאחר שהייתה "דלת חמצן", והוסיפה כי היא "מתקשה לנשום, [with] לחץ דם גבוה וסחרחורת מטורפת".

טורי סיכמה את העדכון בכך ששיתפה שהרופאים "הריצו סוללת בדיקות". היא הוסיפה שהיא רוצה "לחזור הביתה לילדים שלי" לחג המולד.

ה סרט מפחיד 2 השחקנית הייתה גלויה לגבי בריאותה בעבר, בעוד היא נתנה בעבר תובנה לגבי החלטתה להיכנס מתחת לסכין לניתוח לתיקון חזה.

"הם לא יודעים מה יש שם עד שהם נכנסים לשם, בעצם", אמרה ב-SiriusXM's ג'ף לואיס לייב בדצמבר 2021, וציינה שהניתוח הוזמן לפברואר 2022. "אז [the surgeon] הולך להוציא אותם, לנקות אותם ולהכניס שתלים חדשים".

גם אם לחמישה הודתה שהיא מתקשה לבחור באיזה גודל היא רוצה שיהיו השתלים החדשים. "לא יכולתי להחליט – הוא הראה לי שני סוגים שונים והוא היה כמו, 'אתה רוצה פרופיל גבוה יותר או פרופיל מתון?' לא ידעתי [what] אוֹ [was]," ה נשק את הכלה שחקנית שיתפה. "אבל הוא אמר, 'אתה צריך איזה ציץ צדדי כי כרגע כולכם מזדקרים מלפנים'".

הנושא עלה שוב במהלך פרק יולי 2022 בסדרת Vizio WatchFree+ שלה, @בית עם טורי.

"אני צריכה לעשות אותם מחדש", אמרה טורי לבתה הבכורה, סטלה, על ההליך. "פג תוקפם, נזכר – עברו 20 שנה".

סטלה, בת 14, תמכה באמה בכך שהשיבה, "את כן. זה לא יכול להיות בריא".

קישור מקור