טורי רולוף אומרת ש'ההחלמה הייתה כל כך אינטנסיבית' לאחר הלידה

נהיה גלוי לב. טורי רולוף הגיבה למעריצים שאמרו שהיא "חזרה" לאחר שקיבלה את פניה של ילדה השלישי, ג'וזיה לוק. ה אנשים קטנים, עולם גדול הכוכב הודה ש"ההחלמה הייתה כל כך אינטנסיבית".

"קיבלתי הרבה הודעות על כמה מהר חזרתי בחזרה", כתבה טורי, בת 31, דרך האינסטגרם סטורי שלה ביום ראשון, 8 במאי, שבוע בלבד לאחר הלידה. "אני רוצה לשמור על זה אמיתי. אתה רואה את הרגעים הכי טובים באינסטגרם. אתה רואה מתי אנחנו מרגישים במיטבנו."

"ההחלמה הזו הייתה כל כך אינטנסיבית בהתחלה. בית החולים היה סיוט אמיתי (לא בגלל בית החולים אלא רק בגלל האירועים שהתרחשו) ואני כל כך אסיר תודה על כל העזרה שקיבלנו", המשיך כוכב ה-TLC. טורי הוסיפה שהוזהרה לגבי "כמה קשה סעיף מס' 3", וציינה שהיא לא "זוכרת כאב כזה" מחוויות הלידה שעברה.

"הכאב שלי היה כל כך גרוע בלילה הראשון בבית שכמעט התקשרנו למוקד 911. למזלי הצלחתי לעקוב אחר תרופות לאחר מכן", כתב יליד אורגון.

באדיבות טורי רולוף/אינסטגרם

טורי המשיכה את ההודעה שלה בשקופית הבאה של סטורי באינסטגרם, וחשפה שהיא "סוף סוף חוזרת עם זה ומרגישה טוב". אם לשלושה שבה והדגישה שההחלמה "לא הייתה קלה" והפצירה בעוקבי המדיה החברתית שלה לא "להשוות את עצמך לאינסטגרם".

"למרבה המזל יאשיהו הוא התינוק הכי קל. הוא היה כל כך צונן ורגוע בכל מה שעברנו בשבוע האחרון", סיכמה המורה לשעבר. "האדון יודע בדיוק מה אתה צריך. תמיד."

טורי ובעלה, זאק רולוף, קיבלה את פני יאשיהו ב-30 באפריל 2022. היא שיתפה את החדשות המרגשות בשני פוסטים באינסטגרם ב-3 במאי. אחד וִידֵאוֹ לכדה את היילוד נח לפני שהיא שמה כובע זעיר על ראשו. "ברוך הבא לעולם יאשיהו לוק המתוק!" כתבה טורי בכיתוב וחשפה את יום הולדתו של יאשיהו.

האם הגאה – שיום הולדתה חל ב-3 במאי – הוסיפה, "הפתעת את כולנו כשהגעת מוקדם, אבל גם ההמתנה הרגישה כמו חיים שלמים! מתנת יום הולדת הכי טובה אי פעם!"

ג'ושיה הוא הילד השלישי לבני הזוג, שכבר חולקים את הבן ג'קסון, 4, ואת הבת לילה ריי, 2. טורי וזך, 31, הודיעו כי התינוק מספר 3 בדרך בנובמבר 2021, שבועות לאחר שהמשפחה עברה ממקום האירוח. ביתם הוותיק בפורטלנד, אורגון, לוושינגטון.קישור מקור