טורי רולוף אומרת שיש לה 'התקפי פאניקה' בלי הילדים שלה

מצב אמא. אנשים קטנים, עולם גדול כוכב טורי רולוף התבדחה שהיא חוטפת "התקף פאניקה" בזמן קניות לחג המולד בלי שלושת ילדיה.

"אין לי ילדים במכונית שלי", פתחה טורי, בת 31, בסרטון ששותף דרך הסטוריז באינסטגרם שלה ביום שלישי, 13 בדצמבר, בעודה נוהגת לבד. "אני תקוע בפקק ואני אפילו לא כועס על זה כי אני הולך לקניות חג המולד לבד וזה מפואר".

בשקופית הבאה, ה TLC האישיות חלקה כמה חסרונות בהיותה בלי הילדים שלה ג'קסון5, לילך3 ו יאשיהו7 חודשים.

"אבל אז גם, לכמה אמהות יש התקף פאניקה כשהן לבד?" היא המשיכה. "אני פשוט אנהג ואהיה כמו, 'אלוהים אדירים, איפה הילדים?' כאילו שכחתי משהו ואז אני כמו 'לא, אני לבד'".

למרות שהרגשה קצת לא מסונכרנת בלי הילדים שלה, טורי הודתה שהיא אוהבת כמה קל להיכנס לחנות בלי לפקוח עין על הילדים שלה. "לא הייתי צריך להוציא אף אחד מהמכונית. לא הייתי צריכה להביא איתי מיליון דברים", אמרה לעוקבים שלה. "הרגע יצאתי מהמכונית. וזה היה מפואר".

טורי פתחה על הרפתקת הקניות שלה ללא ילדים באותו יום פרק של LPBW שודר שהראה אותה מתווכחת עם בעלה, זך רולוףעל התפיסות השונות שלהם על הורות.

"הנישה שלי בחיים, אני באמת מאמינה שזה להיות אמא. אני אוהבת להיות אמא. אז כשיש לי ימים כמו אתמול – שבהם פשוט לא הייתה לי סבלנות לילדים שלי, כשאני כועסת עליהם בגלל משהו שמשפיע עליי – אני שונאת את זה", אמרה המורה לשעבר לזאק, בן 32, תוך כדי מחשבה על יום קשה של הורות. "הלכתי לישון אתמול בלילה עם האשמה הגרועה ביותר של אמא."

אב לשלושה הגיב ואמר שהוא לא חווה "אשמה של אבא" כשהוא "כועס על הילדים".

באדיבות טורי רולוף/אינסטגרם

אחרי שהיא ערערה על תשובתו וזאק הודה שמדי פעם מרגיש רע לגבי הדרכים שבהן הוא מתמודד עם מצבים עם ילדיהם, טורי ציינה שהם לא חווים את "אותה אשמה". היא הסבירה, "האשמה שלי היא כאילו, האם ביליתי מספיק זמן איתם? האם הקשבתי להם?"

לאחר מכן היא קראה לבעלה על כך שלא נתן לה "כל קרדיט" על העבודה הקשה שהיא משקיעה בגידול ילדיהם. עם זאת, זך טען, "אני כן נותן לך קרדיט, אבל אני גם נותן לך דין וחשבון."

קישור מקור