טורי רולוף חולקת את סיפור הולדתו של הבן יאשיהו

נפתח. אנשים קטנים, עולם גדול כוכב טורי רולוף חשפה פרטים על סיפור לידתו של בנה יאשיהו.

בזמן שהשתתפה בשאלות ותשובות עם מעריצים דרך הסטוריז שלה באינסטגרם בשבת, 4 ביוני, התבקשה איש הטלוויזיה, 31, לחלוק פרטים על צירים ולידה עבור ילדה הצעיר.

"אני מתכוון שזה היה די פשוט חחח. מים נשברו, נכנסו לניתוח קיסרי", כתבה טורי. "ילדה תינוק 3 שעות מאוחר יותר."

עם זאת, כוכבת TLC הוסיפה שתהליך ההחלמה לא היה קל כמו הלידה. "אחרי לידה הפעם היה החלק הפראי. אנחנו חולקים חלק ממנו LPBW אבל זו הייתה תקופה סופר רגשית", הוסיפה. "הייתי כל כך אסיר תודה לאמא שלי ולרופאים/אחיות שלנו בבית החולים."

גם במהלך השאלות והתשובות, טורי חשפה מה היא ובעלה זך רולוף היו קוראים לתינוק השלישי שלהם אם הייתה להם ילדה. "אהבנו את נורה, אבל למען האמת לא השתכנעתי!!" היא שיתפה. "שמחתי שהוא היה ילד כי שנינו היינו מודאגים על יאשיהו".

טורי רולוף/אינסטגרם

טורי פתחה בעבר את החוויה הקשה שלה לאחר הלידה לאחר שקיבלה את פני ג'ושיה ב-30 באפריל. "קיבלתי הרבה הודעות על כמה מהר חזרתי בחזרה", כתבה דרך האינסטגרם סטורי שלה ב-8 במאי. "אני כולי על לשמור את זה אמיתי. אתה רואה את הרגעים הכי טובים באינסטגרם. אתה רואה מתי אנחנו מרגישים במיטבנו."

"ההחלמה הזו הייתה כל כך אינטנסיבית בהתחלה. בית החולים היה סיוט ממשי (לא בגלל בית החולים אלא רק בגלל האירועים שהתרחשו) ואני כל כך אסירת תודה על כל העזרה שקיבלנו", המשיכה האם לשלושה. טורי אמרה שהיא הוזהרה לגבי "כמה קשה סעיף מס' 3", וציינה שהיא לא "זוכרת כאב כזה" מחוויות הלידה שעברה.

"הכאב שלי היה כל כך גרוע בלילה הראשון בבית שכמעט התקשרנו למוקד 911. למזלי הצלחתי לעקוב אחר תרופות לאחר מכן", כתב יליד אורגון.

כוכבת הריאליטי חשפה אז שהיא "סוף סוף חוזרת לזה ומרגישה טוב". טורי הזכירה למעריצים שלה שההחלמה "לא הייתה קלה" והפצירה באחרים לא "להשוות את עצמך לאינסטגרם".

"למרבה המזל יאשיהו הוא התינוק הכי קל. הוא היה כל כך צונן ורגוע בכל מה שעברנו בשבוע האחרון", סיכמה המורה לשעבר. "האדון יודע בדיוק מה אתה צריך. תמיד."

ג'ושיה הוא הילד השלישי לטורי וזאק, 32, שכבר חולקים את הבן ג'קסון, 5, ואת הבת לילה ריי, 2. בני הזוג הודיעו כי התינוק מספר 3 בדרך בנובמבר 2021, שבועות לאחר שהמשפחה עברה מהמקום שלהם. בית ותיק בפורטלנד, אורגון, לוושינגטון.

קישור מקור