טורי רולוף טורחת על 'תפיסות מוטעות' לגבי התוכנית

משתמשת בקולה. אנשים קטנים, עולם גדול כוכב טורי רולוף הטיחה את "התפיסות השגויות" לגבי תוכנית TLC ושיתפה את התוכניות שלה לסיים את קריירת הריאליטי שלה בטלוויזיה.

בזמן שהשתתפה בשאלות ותשובות עם מעריצים דרך הסטוריז שלה באינסטגרם ביום שלישי, 27 בדצמבר, התבקשה טורי, בת 31, לשתף את הדבר "האהוב והפחות אהוב" עליה בצילומים.

"כל התפיסות השגויות שיש לאנשים מאיתנו ומהמשפחה שלנו כי הם זוכים לראות רק מה ש-TLC מראה להם", אמרה על החלק הפחות אהוב עליה בתוכנית.

לגבי החלק האהוב עליה, טורי חשפה שהתוכנית מאפשרת לה לחוות "דברים מגניבים", לפגוש "אנשים מדהימים", הצוות ושהמשפחה שלה זוכה "לחלוק את הסיפור שלנו (סוג של)".

מעריץ אחר שאל את איש הטלוויזיה "כמה זמן" היא ובעלה, זך רולוףמתכננים להישאר בתוכנית.

"אני חושב שהזמן שלנו בהחלט מתקרב אבל אנחנו מנסים ליהנות ממנו כל עוד הוא כאן!" ענתה טורי.

זאק, 32, הוא האחרון מאט רולףו ו איימי רולוף'הילדים יישארו בתוכנית.

ג'רמי רולוף ואשתו, אודרי רולוף, הודיעו על החלטתם לעזוב את התוכנית ביולי 2018, בעוד שניהם מולי רולוף ו יעקב רולוף'הופעותיו האחרונות היו ב-2019.

טורי שיתפה בעבר את הזמן שלה LPBW ככל הנראה הגיע לסיומו תוך כדי השתתפות בשאלות ותשובות נוספות של סיפורי אינסטגרם בנובמבר. לאחר שנשאלה אם היא וזך "יתרחקו אי פעם מצילומי התוכנית, היא פשוט ענתה, "כן". עם זאת, היא לא סיפקה ציר זמן מתי יפסיקו לצלם.

המורה לשעבר הביעה עניין לעזוב את התוכנית מכיוון שהמעריצים צפו בדרמה המשפחתית שלה מתפתחת בנוגע למכירת חוות רולוף.

TLC

במהלך העונה ה-22, מאט בן ה-61 וזאק ניהלו משא ומתן על עסקה של אב לשלושה ילדים להשתלט על החווה. הפטריארך של רולוף החליט בסופו של דבר לא למכור את הקרקע לזאק, מה שהשפיע על החלטתו לעבור מפורטלנד, אורגון, לבאטל גראונד, וושינגטון, עם טורי ושלושת ילדיהם באוקטובר 2021.

במאי 2022, מאט הוציא לשוק 16 דונם מהנכס, שכלל את הבית שבו הוא ואיימי, בת 60, גידלו את ילדיהם. עם זאת, הוא הוריד את רישום המכירות באוקטובר והכריז על תוכניתו להמיר את הבית הוותיק של המשפחה לנכס להשכרה.

במהלך הבכורה של עונה 23 במאי 2022, זאק וטורי חשפו שהדרמה הובילה אותם להתנכר למאט וחברתו, קארין צ'נדלר.

קישור מקור