טורי רולוף מוחאת כפיים בשונאים בגלל בעיות בריאות של ילדים

מוחא כפיים בחזרה. אנשים קטנים, עולם גדול כוכב טורי רולוף הטיחה ספקולציות של מעריצים בנוגע לבעיות הבריאות של הילד שלה ג'קסון, לילך וג'וזיה, ואמרה בשאלות ותשובות באינסטגרם שהיא מוצאת את זה "כל כך מתסכל".

"אני רק חייב לומר, כשזה מגיע להיסטוריה הרפואית של הילדים שלנו, הדבר היחיד שכל כך מתסכל בשיתוף חיינו במדיה החברתית הוא אנשים, כאילו, אל תחשבו שיש לנו רופאים ואנשים שאנחנו יכולים לסמוך עליהם בחיינו עם הבריאות של הילדים שלנו", אמרה אמא ​​לשלושה, בת 31, בקליפ שפורסם ביום חמישי, 14 ביולי. "יש לנו שליטה על זה. תאמין לי," היא הוסיפה בצחקוק.

באדיבות טורי רולוף/אינסטגרם

ההודעה הלוהטת של טורי הגיעה בתגובה לעוקב שכתב, "אני מודאג לגבי לילה וכישורי השפה שלה". "אל תהיה," ענה כוכב הריאליטי בטלוויזיה בעצבנות.

ההערה של העוקב מתייחסת ל עיכוב דיבור של בתה של טורי לילה, אותה היא חולקת עם בעלה זך רולוף. כוכבת TLC פתחה בעבר על בעיות הבריאות של בתה בשאלות ותשובות ביוני באמצעות Stories שלה באינסטגרם.

"לילא בהחלט מתעכבת בדיבור, עם זאת, היא מתקדמת, וזה מה שרופא הילדים שלה רוצה לראות", הסבירה טורי כשהתבקשה עדכון על ידי אחד העוקבים. "אז, לעת עתה, אנחנו רק מעודדים אותה לדבר יותר ומנסים למנוע מאחיה לענות עבורה", הוסיפה באימוג'י צוחק.

בנוסף ללילה, טורי וזך חולקים בנים ג'קסון ויאשיהו. כל שלושת ילדיהם היו שניהם נולד עם אכונדרופלזיה, הצורה הנפוצה ביותר של גמדות. בריאותה של לילא היא נושא לדיון תכוף בתוכנית הריאליטי שלהם מכיוון שהיא נולדה עם סיבוכים רפואיים.

נוסף על דיבורה המושהה, אובחנה אצל לילה פְּזִילָה בשנת 2020. במהלך פרק של LPBWטורי פתחה על מה זה אומר על בריאותו של הפעוט.

"ללילה יש פזילה אז היא מרכיבה משקפיים כדי לעזור לה ליישר את עיניה מחדש", היא שיתפה במהלך הפרק ב-29 ביוני 2022. "עכשיו היא גם צריכה ללבוש רטייה לעין במשך שעה ביום, בתקווה כדי לתקן את הפנייה פנימה. של העין הימנית שלה."

למרות החששות הבריאותיים של משפחתה, טורי שומרת על השקפה חיובית על יכולתה לטפל ביקיריה.

"ייקח לי דקה להתרגל לראות את השעועית המתוקה שלי מאחורי זכוכית, אבל אני מתחמם לכוסות בזמן שאנחנו מדברים!" אמא לשלושה כתבה בנובמבר 2020 באינסטגרם. "באמת, היא רק ממשיכה להיות חמודה יותר. אוהבת אותך, מלכת יופי מתוקה עם עיניים צולבות!"

קישור מקור