טורי רולוף משבחת את איימי בחג ההודיה בין מאט, קארין פיוד

לזרוק צל? אנשים קטנים, עולם גדול כוכב טורי רולוף צעקה לחמותה, איימי רולוףבחג ההודיה על רקע הריב שלה עם מאט רולוף ו קארין צ'נדלר.

לאחר שטורי, בת 31, ניגשה לסיפורי האינסטגרם שלה ביום חמישי, 24 בנובמבר, כדי לחשוף שהיא נאלצה לבטל את תוכניותיה לארח את ארוחת חג ההודיה בגלל שהיא חולה, היא הודתה לבני המשפחה שנרתמו כדי להפוך את החג למיוחד.

"אני כל כך אסירת תודה לבעלי ולחמותי", כתבה לצד תמונה של זך רולוף עם הילדים שלהם ג'קסון5, לילך3 ו יאשיהו, 6 חודשים. "שניהם המשיכו כדי לוודא שהילדים שלנו מקבלים ארוחת הודו."

באדיבות טורי רולוף/אינסטגרם

כשהיא ציינה שהילדה הצעירה שלה נראתה מוטרדת בתמונה, הוסיפה טורי, "ג'ושיה פשוט כועס שאף אחד לא יחלוק איתו את העוגה".

טורי הודתה לאיימי, בת 60, על שעזרה בקרבה ושל זאק סכסוך מתמשך עם מאט, 61, וחברתו, קארין, 55.

הפטריארך של רולוף חשף בעבר שזה היה החלום שלו להעביר את חוות רולוף לילדיו זאק, 32, ג'רמי, מולי ו יעקב. לאחר שהצעתו של ג'רמי לרכוש את החווה נפלה במאי 2020, זאק הציע הצעה משלו שנה לאחר מכן. עם זאת, דרמה התפתחה כאשר מאט לא קיבל את הצעתו של זאק לקנות את חוות רולוף במהלך העונה ה-22 של תוכנית הריאליטי של המשפחה.

כשהתברר שזאק וטורי לא ימכרו את הקרקע, הם עברו מפורטלנד, אורגון, לבאטל גראונד, וושינגטון, באוקטובר 2021.

מאוחר יותר החליט מאט שהוא פתוח למכור חלק מהחווה לקונה חיצוני. הוא העמיד 16 דונם למכירה, שכלל את בית המשפחה, במאי 2022, כך אישרה אז In Touch. עם זאת, לאחר מכן הוא הוריד את רישום המכירות והכריז על תוכניתו להמיר את בית המשפחה הוותיק לנכס להשכרה באוקטובר.

במהלך הבכורה של עונה 23 במאי 2022, זאק וטורי חשפו שהם התנכרו למאט וקארין לאחר החווה הועמדה למכירה.

מאוחר יותר שיתפה קארין את הצד שלה בסיפור במהלך הפרק של 17 במאי. "אני יודעת שמאט עובד על מערכת היחסים שלו איתם וככל שהבסיס הזה נבנה מחדש, אני חושבת שיהיה לנו קל יותר", אמרה במהלך וידוי. "כל העניין הזה היה מאוד כואב. עדיין כואב. אני מתגעגע לילדים כל יום. אני פשוט… אין לי את הכלים לתקן את זה."

זאק וטורי שיערו שקארין היה מעורב בהחלטתו של מאט לא לקבל את הצעתם בחווה. "[Matt and Caryn] עדיין חושב שהם לא עשו שום דבר רע", אמר זאק במהלך 8 בנובמבר 2022, פרק.

אב לשלושה הוסיף, "כאילו, אבא שלי שם אותה גם במצב שבו זה כמו, 'נכנסת לעסק משפחתי כאן.' המשפחה תמיד תהיה שונה מאשר כשמישהו משפשף אותך בצורה לא נכונה".

קישור מקור