טורי רולוף מ-LPBW נותנת עדכון לאחר שאמרה שהיא 'מומה'

אמא חזקה. אנשים קטנים, עולם גדול כוכב טורי רולוף שיתפה עדכון לאחר שהודתה שהיא "המומה" כאמא עובדת לשלושה.

לאחר ששיתפה שהיא נאבקת לאזן את כל תחומי האחריות שלה, טורי, 31, לקחה את הסטוריז שלה באינסטגרם ביום שני, 9 באוגוסט, כדי לשתף תמונה של כלים מלוכלכים שנערמו בכיור שלה. "בעיית עולם ראשון: המדיח שלנו נשבר", כתבה לצד התמונה.

עם זאת, כוכבת TLC הוכיחה שהיא עומדת באתגר ועקבה אחרי הפוסט עם סיפור על המטבח שזה עתה נוקה.

ימים קודם לכן, טורי הודתה שהיא עוברת תקופה קשה. "אוף. היום היה יום קצת קשה עבורי", היא כתבה דרך ה-Instagram Story שלה ב-7 באוגוסט. "אני שונאת כשהיום מתחיל מצוין (הלכתי לחדר כושר ושתיתי קפה לבד) אבל פשוט הרגשתי בגירוי יתר כל היום".

באדיבות טורי רולוף/אינסטגרם

היא הוסיפה כי היא חשה "המומה" מכל משימות העבודה שהיא צריכה לבצע בנוסף לניקיון הבית. "ואז הרגשתי שאני לא מבלה כל כך הרבה זמן כמו שרציתי עם הילדים שלי או עם בעלי", המשיכה טורי.

המורה לשעבר חולקת את הילדים ג'קסון, 5, לילה, שנתיים, וג'ושיה, 3 חודשים, עם בעלה, זך רולוף.

טורי מעולם לא פחדה לדבר בגילוי לב על אמהות ונפתחה על תהליך ההחלמה הקשה לאחר שילדה את ג'ושיה באפריל.

"קיבלתי הרבה הודעות על כמה מהר חזרתי בחזרה", היא כתבה דרך ה-Instagram Story שלה ב-8 במאי. "אני רוצה לשמור על זה אמיתי. אתה רואה את הרגעים הכי טובים באינסטגרם. אתה רואה מתי אנחנו מרגישים במיטבנו".

"ההחלמה הזו הייתה כל כך אינטנסיבית בהתחלה. בית החולים היה סיוט ממשי (לא בגלל בית החולים אלא רק בגלל האירועים שהתרחשו) ואני כל כך אסירת תודה על כל העזרה שקיבלנו", המשיכה. טורי אמרה שהיא הוזהרה לגבי "כמה קשה סעיף מס' 3", וציינה שהיא לא "זוכרת כאב כזה" מחוויות הלידה שעברה.

"הכאב שלי היה כל כך גרוע בלילה הראשון בבית שכמעט התקשרנו למוקד 911. למזלי הצלחתי לעקוב אחר תרופות לאחר מכן", שיתף יליד אורגון.

איש הטלוויזיה חשף אז שהיא "סוף סוף חוזרת עם זה ומרגישה טוב". ככל שהפוסט נמשך, טורי הזכירה לעוקבי המדיה החברתית שלה לא "להשוות את עצמך לאינסטגרם".

"למרבה המזל יאשיהו הוא התינוק הכי קל. הוא היה כל כך צונן ורגוע בכל מה שעברנו בשבוע האחרון", סיכמה. "האדון יודע בדיוק מה אתה צריך. תמיד."

קישור מקור