טורי רולוף סוגרת את אודרי רולוף פיוד שמועות

שום דבר מלבד אהבה. אנשים קטנים, עולם גדול כוכב טורי רולוף לסגור שמועות ריב עם אודרי רולוף על ידי חשיפת המתנה שקנתה גיסתה ליום הולדתה של בתה ליה.

טורי, 31, לקחה את הסטוריז שלה באינסטגרם ביום ראשון, 20 בנובמבר, כדי לשתף סרטון של לילה, 3, מסתובבת למצלמה כשהיא מציגה את התרמיל החדש והפרחוני הוורוד שלה מאודרי, 31.

"@audreyroloff בדיוק כשחשבנו שהיא לא יכולה להיות יותר במצב רוח אתה הולך לקנות לה תרמיל," כתבה טורי בקליפ.

איש הטלוויזיה שיתף את הפוסט על רקע ספקולציות שהגיסות לא מסתדרות למרות היותם נשואים לתאומים זך רולוף, 32, ו ג'רמי רולוף32.

בעוד שטורי ואודרי לא מקיימות אינטראקציה קבועה במדיה החברתית, המעריצים מאמינים שכן ריב לכאורה זה נובע ממערכת היחסים המתוחה של זאק וג'רמי. התאומים לא תמיד ראו עין בעין, בעוד שניהם הביעו בעבר עניין בקניית החווה המשפחתית שלהם, חוות רולוףמאביהן, מאט רולוף.

באדיבות טורי רולוף/אינסטגרם

ביוני חשפה אודרי שהיא וג'רמי להגיש הצעה על הנכס אבל נסגרו על ידי מאט, בן 61.

בינתיים, מעריצי ה TLC התוכנית צפתה בזאק משא ומתן סוער עם אביהם על קניית החווה במהלך עונה 22.

"כשזך ואני סוף סוף ישבנו, היינו באמת במחנות שונים מאוד לגבי סוג עסקה שיכולה להימשך", אמר מאט במהלך וידוי על העסקה הכושלת. "זאק הגיע ממש חם. הוא לא בא לנהל משא ומתן. הוא בא לדרוש".

מאוחר יותר החליט מאט לעשות זאת להוציא חלק מהנכס לשוק בחודש מאי תמורת 4 מיליון דולר במקום להעביר אותו לאחד מארבעת הילדים שהוא חולק עם גרושתו, איימי רולוף.

עם זאת, הפטריארך של רולוף שינה לב והוציא את הרכוש מהשוק. באוקטובר, הוא הודיע ​​על תוכניותיו להמיר את בית המשפחה הוותיק עַל חוות רולוף לתוך נכס להשכרה.

בְּמַהֲלָך LPBWבבכורה של עונה 24 בנובמבר, טורי וזאק חשפו שיש להם מערכת יחסים מתוחה עם מאט וחברתו, קארין צ'נדלר, לאחר שהוציא חלק מהחווה לשוק. בני הזוג אמרו שבחווה המשפחתית יש א "סביבה עוינת" שזה "כבר לא מקום של שמחה", והוסיפו כי "לא היו להם תוכניות" להציג את בנם הצעיר, יאשיהו, לקארין, 55.

קארין מאוחר יותר גילתה שהיא ומאט היו מנוכרים לזאק, טורי וילדיהם. "אני מקווה שזה פשוט… יום אחד נתחיל לדבר שוב, משהו יעלה", אמרה בכתב וידוי. "אני יודע שמאט עובד על מערכת היחסים שלו איתם וככל שהבסיס הזה ייבנה מחדש, אני חושב שזה יהיה לנו קל יותר".

קישור מקור