טורי רולוף פוגעת בדרמה 'LPBW', באיזו תוכנית 'צריך להיות'

הגישה של טורי. טורי רולוף הטיח את הדרמה המשפחתית שמתרחשת כעת בעונה 24 של אנשים קטנים, עולם גדול.

לאחר שידור הפרק של יום שלישי, 28 בנובמבר, טורי, 31, לקחה את הסטוריז שלה באינסטגרם כדי לשתף את הקטע האהוב עליה, שכלל מפגש מהנה עם חברי משפחה.

"זה התוכן שבשבילו אני כאן ולמה LPBW צריכה להיות בערך", כתבה לצד תמונה של בעלה, זך רולוף, ובנם הבכור, ג'קסוןחולק רגע מיוחד במדורה.

בעוד שאישיות הטלוויזיה לא חשפה את נקודת העלילה המדויקת איתה יש לה בעיה, היא כנראה התכוונה להתמקדות התוכנית בסכסוך המשפחתי בינה, זאק, בן 32, מאט רולוף ו קארין צ'נדלר.

הדרמה החלה כאשר מאט, 61, דחה את הצעתו של זאק לרכוש את חוות רולוף במהלך עונה 22. כשהמשא ומתן המתוח שלהם התנהל על המסך, קארין, 55, חשפה שהיא לא מבינה מדוע זאק וטורי "כל כך כועסים" על הכושל עסקה וטענה שהיא הרגישה שהם יצרו א סביבה עוינת.

במהלך הבכורה של עונה 23 במאי 2022, זאק וטורי חשפו שהם מנוכרים למאט וחברתו לאחר נכס משפחתי הוצא לשוק.

למרות מערכת היחסים המתוחה ביניהם, קארין אמרה שהיא מקווה ש"משהו יעלה" כדי שהיא ומאט יוכלו לדבר על הבעיות שלהם עם זאק וטורי. "אני יודעת שמאט עובד על מערכת היחסים שלו איתם וככל שהבסיס הזה נבנה מחדש, אני חושבת שיהיה לנו קל יותר", אמרה במהלך וידוי. "כל העניין הזה היה מאוד כואב. עדיין כואב. אני מתגעגע לילדים כל יום. אני פשוט… אין לי את הכלים לתקן את זה."

הריב המשיך להיות מתועד בעונה 24, כאשר זאק וטורי הצהירו כי הם מאמינים שלקארין הייתה דעה בכך שלא קיבלה את הצעתם בחווה במהלך הפרק ב-8 בנובמבר. "[Matt and Caryn] עדיין חושב שהם לא עשו שום דבר רע", הסביר זאק. "אבא שלי שם אותה גם במצב שבו זה כמו 'אתה' נכנס לעסק משפחתי כאן.' המשפחה תמיד תהיה שונה מאשר כשמישהו משפשף אותך בצורה לא נכונה".

TLC

עם זאת, טורי הודתה שכנראה לטובה היא וזך לא השתלטו על החווה. "בסופו של דבר הכל עבד טוב יותר. אני לא יודעת שמאט וזאק היו עובדים טוב בחווה בכל מקרה ואנחנו שמחים איפה שאנחנו נמצאים עכשיו", אמרה במהלך פרק בנובמבר.

חמישה חודשים לאחר שמאט הוציא לשוק 16 דונם של חוות רולוף ביוני, מאט השתנה בלב וחשף את תוכניותיו להפוך את הבית הוותיק של המשפחה לנכס להשכרה באוקטובר.

קישור מקור