טורי רולוף של LPBW חושפת מדוע היא מרגישה 'נורא' בהנקה

נהיה אמיתי. אנשים קטנים, עולם גדול כוכב טורי רולוף הודתה שהיא מרגישה "נורא" לאחר שחוותה "צינור סתום" בזמן שהניקה את בנה יאשיהו.

טורי, בת 31, פתחה על המצב דרך הסטוריז שלה באינסטגרם ביום שני, 27 ביוני. "אני מנסה מאוד לא לקבל דלקת בשד", היא כתבה לצד תמונה של ג'וזיה, בן חודש, מניח את ראשו על החזה שלה.

"יש לי צינור סתום ואני מרגיש נורא", שיתף כוכב ה-TLC. "בינתיים אני ספוג בהתכרבלות האלה."

צינורות סתומים ודלקת בשד – דלקת וזיהום של השד – שניהם מקרים נפוצים עבור נשים מניקות, על פי מערכת הבריאות מאיו קליניק.

בשקופית הבאה של Stories באינסטגרם, טורי ציינה שזו הייתה "הפעם הראשונה שזה קרה עם ג'ושיה", והסבירה, "מעולם לא חוויתי דלקת בשד, אבל כשאני מקבלת צינור סתום זה מפיל אותי".

באדיבות טורי רולוף/אינסטגרם

לאחר שקיבלה הרבה שאלות כיצד למנוע דלקת בשד, הצלמת שיתפה כמה טיפים עם העוקבים שלה במדיה החברתית. "זה מה שאני עושה: לקחת לציטין חמניות בהקדם האפשרי. אחות כמה שאפשר. אדוויל. מנוחה. מקלחת חמה. דחיסה חמה", כתבה. "שלי בדרך כלל נפתר תוך 24 שעות."

איש הטלוויזיה המשיך לפרסם טיפים נוספים בשקופית שלישית. "טונות הציעו מלח אפסום ומים חמים בהקאה", אמרה. "ברגע שיש לי את האנרגיה אני מנסה את זה!!"

בנוסף לפתיחות לגבי בעיות ההנקה האחרונות שלה, טורי הייתה גלויה לגבי היבטים קשים אחרים בהריון ובחוויה שלאחר הלידה. בינואר חשפה המורה לשעבר כיצד היא מתמודדת עם השינויים הפיזיים שלה. לצד סלפי במראה, היא הודתה שהיו לה גם ימים טובים וגם ימים קשים שגרמו לה להתמקד באהבה עצמית.

"לפעמים אני נאבקת עם איך שאני נראית במהלך ההריון", הודתה אז טורי, כשהיא מצטלמת בבגדים נוחים. "זה מה שאני לובש לארוחת ערב כי לא נוח לי בבגדים רגילים."

טורי קיבלה את פני יאשיהו ב-30 באפריל עם בעלה, זך רולוף. בני הזוג הם גם ההורים לבן ג'קסון בן ה-5 ולבת לילה בת השנתיים.

אם לשלושה הודיעה על לידתו של יאשיהו דרך אינסטגרם ב-3 במאי. אחד וִידֵאוֹ לכד את היילוד נח לפני שטורי הניח כובע זעיר על ראשו. "ברוך הבא לעולם יאשיהו לוק המתוק!" היא כתבה בכיתוב.

שלושה שבועות לאחר שקיבלו את פני ג'ושיה, טורי וזך, בני 32, גילו שלבן הצעיר שלהם יש את אותה צורה של גמדות – אכונדרופלזיה – כמו אביו ואחיו. במהלך ראיון עם Us Weekly, הם התעקשו שצורת הגמדות של יאשיהו לא מגדירה מי הוא. "הוא יאשיהו. יש לו אכונדרופלזיה, אבל הוא לא, כמו, יאשיהו האכונדרופלזיה," אמר זאק.

"זה כל כך נורמלי עבורנו," אמרה טורי על המצב. "יש לנו כל כך הרבה משאבים ויש הרבה הורים שם בחוץ שאין להם את אותם משאבים ו…אין להם את אותו ביטחון בכל מה שזאק ואני עושים."קישור מקור