טורי של LPBW, אודרי נצפתה ביחד בין ג'רמי, דרמה זאק

אין כאן דם רע. אנשים קטנים, עולם גדול כוכבים אודרי רולוף וגיסה טורי רולוף התאחדו כדי לחגוג יום הולדת של חבר משותף על רקע שמועות על דרמה בין בעליהם, התאומים ג'רמי רולוף ו זך רולוף.

"זמן כל כך כיף לחגוג [Destiney Mueller]", אודרי, בת 31, שיתפה דרך האינסטגרם שלה את הסטורי על תמונה קבוצתית של החברים נהנים מטעימות יין אחר הצהריים בשבת, 6 באוגוסט. "תודה שהפכת את זה למיוחד במיוחד, יקב דובס", הוסיפה.

באדיבות אודרי רולוף/אינסטגרם

הגיסות נראו תמונה מושלמת כשהן הצטלמו עם ילדת יום ההולדת. היופי הג'ינג'י מהמם בשמלת מיני מכופתרת בצבע כחול כהה ומגפי בוקרים לבנים, בעוד שטורי, בת 31, לבשה שמלה זורחת בצבע נייטרלי וסנדלים לבנים.

טורי מצידה – שחולקת את הבת לילה והבנים ג'קסון וג'וזיה עם בעלה – שיתפה סדרה של תמונות וסלפי עם כנופיית הבנות שלה בסטורי שלה באינסטגרם לפני שהסתיימה בצילום רגליה כשהיא נרגעת בערסל.

"וחזרה למקום האהוב עליי", כתבה בסוף היום המהנה שלה.

יציאתן של הנשים מגיעה על רקע שמועות כי בעליהן אינם ביחסי דיבור והם רבים כבר שנים לאחר ששני האחים הביעו עניין ברכישת החווה המשפחתית, חוות רולוף.

אודרי חשפה בעבר שהיא וג'רמי, בן 32, הציעו הצעה לנכס אך נסגרו על ידי החותן מאט רולוף.

"ג'ר ואני קיווינו להשתלט על החווה של הוריו (או חלק ממנה) מאז שהיה ילד. זה היה משהו שהוא האמין שהוא אפשרי. הוא פרסם את זה מאוד למשפחתו ובפומבי בטלוויזיה", כתבה אם לשלושה דרך הסטוריז שלה באינסטגרם ביוני. "זה הפך לחלום משותף כשהתחתנו, והתחלנו לעבוד לקראתו".

"כשהגענו סוף סוף לנקודה שבה זה היה אפשרי באופן מעשי, הגשנו הצעה, אבל הבנו שאולי זה לא היה אמור להיות", היא המשיכה. לאחר שציינו שהיא וג'רמי התכוונו "להציל" את החווה, המשיכה אודרי, "הבנו שמשפחתו של ג'ר לא הייתה ממש מיושרת בהתקדמות לקראת רכישתה כפי שחשבנו שהיא."

באשר לרצונו של זך להשתלט על הנכס, הצופים צפו במשא ומתן הסוער שלו עם אביהם במהלך העונה ה-22 של תוכנית הריאליטי המשפחתית שלהם.

"כשזך ואני סוף סוף ישבנו, היינו באמת במחנות שונים מאוד לגבי איזו עסקה יכולה להימשך", אמר מאט, בן 60, במהלך ראיון פרטי באותה תקופה. "זאק הגיע ממש חם. הוא לא בא לנהל משא ומתן. הוא בא לדרוש".

בסופו של דבר, הפטריארך המשפחתי החליט להוציא את הנכס לשוק במאי 2022 תמורת סכום עתק של 4 מיליון דולר, במקום להעביר אותו לכל אחד מארבעת ילדיו.

קישור מקור