טיילור לואיס מת, ג'נל אוונס מגיבה

טיילור לואיס מת, ג'נל אוונס מגיבה

אמא מתבגרת 2 אלום ו ג'נל אוונסהחבר הכי טוב לשעבר, טיילור לואיס, מת בבית מלון בעדן, צפון קרוליינה, ביום חמישי, 5 בינואר, בקשר יכול לאשר באופן בלעדי. היא הייתה בת 29.

אחותה של טיילור, היילי לואיס, מספרת בקשר שסיבת המוות עדיין לא ידועה אך הבלשים חוקרים רצח אפשרי.

"דיברתי גם עם בלשים, והם אומרים שהם ראו צילומים של שני גברים עם טיילור בחדר המלון", היא מסבירה, ומוסיפה שטיילור נמצאה על ידי עוזרת בית "שעות לאחר מכן".

ג'נל, בת 31, התאבלה על אובדן חברתה באמצעות מדיה חברתית ביום שישי, 6 בינואר.

"טיילור מה קרה?!" כתבו כוכב הריאליטי לשעבר באמצעות פייסבוק, לצד סדרת תמונות מנעוריהם. "פעם היינו החברים הכי טובים, והלכנו לדרכנו בגלל ההמון השונה שבחרנו לבלות איתם. רציתי לראות אותך בסופו של דבר פורחת כאישה מרחוק, אבל תמיד חיפשתי אותך."

יליד צפון קרולינה המשיך, "אני לא יודע מה קרה אבל אני מאוד עצוב לשמוע את החדשות האלה ומקווה שאתה נח".

לטיילור ולג'נל יש היסטוריה מסובכת שכן טיילור הייתה אשתו הראשונה של בעלה לשעבר של ג'נל, קורטלנד רוג'רס. קורטלנד וטיילור קיבלו את פני הבת ג'ורדן לפני הפיצול שלהם ויחסיו לאחר מכן עם לקרוא בין השורות מְחַבֵּר.

ג'נל וקורטלנד היו קשורים רומנטית בתחילת 2012 ובדצמבר אותה שנה, השניים קשרו קשר בחתונה נמהרת בבית המשפט. חודש אחד בלבד לאחר מכן, הזוג הפסיק את מערכת היחסים שלהם.

מעריצים צפו כשג'נל מספרת לחברתה לאחר שגילתה שהיא בהריון עם התינוק של קורטלנד במהלך הבכורה של העונה החמישית בינואר 2014.

"אכן חזרתי [on heroin] פעם אחת וזה היה כשפגשתי את קורטלנד", נזכרה ג'נל בפני חברתה דאז. "אני והוא, התחתנו רק אחרי שלושה חודשים של זוגיות. אני כל כך כועס על עצמי שהתחתנתי עם מישהו שלא חשבתי עליו".

היא המשיכה, "הלכתי לרופא לפני כמה ימים כי הייתי חולה. והם היו כמו, 'אנחנו לא יכולים לעשות לך צילום חזה כי את בהריון'".

ג'נל הודתה שהיא "כועסת" על עצמה ובסופו של דבר החליטה לעשות הפלה.

אמנם לא ברור מדוע הבסטיז לשעבר הסתכסכו, א הציוץ עלה מחדש מראה את כוכב MTV משיב למשתמש אחר בטוויטר באוקטובר 2013, ואומר, "תיקון טיילור ואני לא חברים".

עם זאת, בעקבות מותה של טיילור, ג'נל חשפה שחברתה לשעבר הגיעה אליה בשנה שעברה.

"אני כל כך מצטערת ושולחת את תפילות המשפחה שלך", כתבה במחווה שלה בפייסבוק. "אני מרגיש נורא שלא עניתי לה במרץ 2022, אבל הרגשתי שהיא לא עושה כמיטב יכולתה."קישור מקור