טיילור סוויפט מוחאת כפיים בחזרה בגראמי צלמים: וידאו

טיילור סוויפט מוחאת כפיים בחזרה בגראמי צלמים: וידאו

טיילור סוויפט השיב לצלמים צועקים במחיאת כפיים נדירה כשהם על השטיח האדום לטקס פרסי הגראמי 2023.

"רק תן לנו שנייה, אנחנו לא נאיץ אותך", הזמרת, בת 33, אמר לצלמים בין להצטלם ביום ראשון, 5 בפברואר. "הכל יהיה בסדר, הבנתם, אנחנו טובים."

האמנית "המאהב", שלבשה בגד כחול מדהים בשני חלקים, החליטה להגן על היחצן שלה לאחר שצלמים צעקו עליה לצאת מהצילום שלהם.

בדילוג על התוכנית של 2021 בשנה שעברה, הופעתה של טיילור בטקס הענקת הפרסים היוקרתי באה בעקבות הצלחת הסינגל שלה "קרולינה", שהוצג בעיבוד הקולנועי של הספר, איפה שרים הקרוואדים. השיר מגיע לפרס השיר הטוב ביותר שנכתב עבור מדיה חזותית.

"איפה ה-Crawdads שרים הוא ספר שממש הלכתי לאיבוד בו כשקראתי אותו לפני שנים", אמר טיילור למעריצים בכיתוב אינסטגרם ממרץ 2022, כשהכריז על המנגינה. "ברגע ששמעתי שיש סרט בעבודה בכיכובו של @daisyedgarjones המדהים והופק על ידי @reesewitherspoon המבריק, ידעתי שאני רוצה להיות חלק ממנו מהצד המוזיקלי".

האמנית "ידעתי שאתה בצרות" הסבירה שהיא ביקשה ליצור "רודפים ואטומייםשיר כדי "להתאים לסיפור המהפנט הזה". הרצועה שוחררה חודשים לאחר מכן, לקראת הקרנת הבכורה של הסרט ביולי 2022.

"לפני כשנה וחצי כתבתי שיר על סיפור מדהים, סיפורה של בחורה שתמיד חיה בחוץ, מסתכלת פנימה. בצורה פיגורטיבית ומילולית", כתבה טיילור פוסט ברשת החברתית על השיר בעקבות יציאתו לאור ביוני. "הצירוף של בדידותה ועצמאותה. הגעגוע שלה והשקט שלה. הסקרנות והפחד שלה הסתבכו כולם. העדינות המתמשכת שלה… והבגידה של העולם בה".

יליד פנסילבניה, שכבר זוכה ב-11 פרסי גראמי, מועמד לארבעה פרסים בטקס חלוקת הפרסים ב-2023. "All Too Well (10 דקות גרסה, הסרט הקצר)" של טיילור מועמד לשיר השנה ולקליפ הטוב ביותר, בעוד "I Bet You Think About Me (הגרסה של טיילור, מהכספת)" מועמד לשיר הקאנטרי הטוב ביותר .קישור מקור