טים אלן מגיב לטענות המהבהבות של פמלה אנדרסון

מדבר. טים אלן הגיב ל פמלה אנדרסוןהטענות של זה שהוא הבזיק לה בספר הזיכרונות שלה, אהבה, פמלה.

"לא, זה אף פעם לא קרה. לעולם לא אעשה דבר כזה", אמר טים, בן 69, בהצהרה ל בקשר ביום שני, 23 בינואר, לאחר שפמלה, בת 55, התייצב עם הטענות שהוא הבזיק לה כשהיו על סט של שיפוץ ביתי בשנת 1991.

בספר הזיכרונות הקרוב, שייצא ביום שלישי, 31 בינואר, ה משמר המפרץ אלום נזכרה בתקרית שהתרחשה כשהיא הייתה רק בת 23 וטים היה בן 37.

"ביום הראשון של הצילומים, יצאתי מחדר ההלבשה שלי, וטים היה במסדרון בחלוק שלו. הוא פתח את הגלימה שלו והבהב אותי במהירות – עירום לגמרי מתחת", כתבה פמלה, על פי קטע שהגיע לידי מגוון. "הוא אמר שזה רק הוגן, כי הוא ראה אותי עירום. עכשיו אנחנו שווים. צחקתי באי נוחות".

טים התכוון לדוגמנות של פמלה לעבודה עבור פלייבוי. התמונות בפרסום עזרו לגבש אותה כסמל מין בינלאומי בתחילת הקריירה שלה.

יליד הליידיסמית', קנדה הופיע על שיפוץ ביתי בתור ליסה נערת הכלים. היא עזבה את הסיטקום של ABC אחרי שתי עונות כדי להתמקד בהן משמר המפרץ.

נושא נוסף שפמלה תדון בו ככל הנראה בספר הזיכרונות הוא התיאור שלה ושל בעלה לשעבר, טומי לי, ב הולושל פאם וטומי, המתעד את מערכת היחסים שלהם ואת שערוריית קלטות הסקס בעבר. לילי ג'יימס גילמה את פאם במיני-סדרה, בעוד סבסטיאן סטן לקח על עצמו את התפקיד של טומי, בן 60.

היא תמשיך לחלוק סיפורים אישיים בסרט התיעודי הנלווה פמלה, סיפור אהבה, ששודר לראשונה בנטפליקס ב-31 בינואר.

פמלה הכריזה על המסמך במרץ 2022 באמצעות טוויטר. "החיים שלי, אלף פגמים, מיליון תפיסות מוטעות", הסבירה בפתק בכתב יד לצד ההודעה. "רשעים, פרוע ואבודים, אין מה לעמוד בו. אני יכול רק להפתיע אותך. לא קורבן, אלא שורדת – בחיים כדי לספר את הסיפור האמיתי שלה".

מאט ברון/BEI/Shutterstock

"חסמתי את הקלטת הגנובה הזאת מחיי כדי לשרוד", אמרה פמלה בטריילר הבכורה של הסרט התיעודי של נטפליקס, בהתייחסה לתוכנית Hulu. "עכשיו, כשהכל חוזר על עצמו, אני מרגיש בחילה. אני רוצה להשתלט על הנרטיב בפעם הראשונה".

ה מְגוּבָּב השחקנית המשיכה, "הכנסתי את עצמי למצבים מטורפים ושרדתי אותם. לא אכפת לי מה אנשים חושבים כי זו הברירה היחידה שהייתה לי. אם היה אכפת לי מה אנשים אחרים חושבים, לא הייתי כאן".

נציגי פמלה לא הגיבו מיד בקשרבקשתו של תגובה.

קישור מקור