טים מלקולם ב-Tell-All Pants Backlash

ארוס בן 90 יום כוכב טים מלקולם הגיב לתגובת הנגד הגדולה שקיבל מהמעריצים על המכנסיים ה"וורודים" שלו על 90 יום: חיי הרווקות עונה 3 לספר הכל.

"כולכם לא מכירים את העניין הלוגיסטי הזה בטלוויזיה, שלא ממש יוצא לכם לשמוע או לראות. זה לא פשוט כמו, למה שהוא ילבש את זה?" יליד צפון קרולינה, 42, סיפר למעריצים באמצעות סשן אינסטגרם בשידור חי בזמן שצפה בסיפור ביום שני, 28 בנובמבר.

ההערות עוקבות אחר הופעתו של טים בחלק הראשון של 90 יום: חיי הרווקות tell-all, שם ישב לצד חברו הטוב וארוסתו לשעבר ורוניקה רודריגז. במפגש המחודש, טים קיבל תגובה מהמעריצים עם בחירת התלבושת שלו כשבחר בבלייזר אפור עם עיטור שחור ומכנסיים משופשפים בצבע ורוד.

Discovery+

"בין המגפיים בגובה הברך של השנה שעברה למכנסיים הורודים של העונה, טים, הגיע הזמן", צייץ מעריץ אחד את דעתו. אחר כתב, "אני אוהב את האני המוצל של טים אבל המכנסיים האלה הם פשע."

החבר לשעבר של ורוניקה ג'סטין פוסטר גם הטיל צל קל בדרכו של טים במהלך הופעת הווידאו שלו בספיישל האיחוד.

"אני אוהב את המכנסיים האלה", אמר אבא לשניים למארח שון רובינסון. "את נראית כמעט יפה כמו ורוניקה."

במהלך האינסטגרם לייב, ה ארוס 90 יום: לפני 90 הימים אלום נגע גם בתגובות הקודמות שקיבל מהצופים בעקבות ה ארוס בן 90 יום עונה 9 ספר הכל באפריל, שם הוא סיפק פרשנות לצד עמית TLC בוגר, קנת נידרמאייר.

"הבגד עם קני, המכנסיים האלה נראו כמו ספנדקס סגול בטלוויזיה, בדיוק כמו שהמכנסיים האלה נראים כאילו הם ורודים," הוא המשיך. "אבל הם למעשה אדומים. המכנסיים האחרים האלה היו למעשה ג'ינס." אנשי העסקים בנשק בהתאמה אישית המשיכו לתאר שהרשת צריכה "לאשר" בגדים כדי להבטיח שהם "יוכלו ללכת עם הסט" ולמרות שהבגדים שלו לא מתאימים כפי שהוא אהב, לא היו אפשרויות אחרות זמינות.

טים סיים את ההודעה שלו באמירה למעריצים "לזכור" שהמצלמה יכולה "לשנות באופן משמעותי" את האופן שבו תלבושת יכולה להיראות, והוסיף, "אני מסכים שהמכנסיים האלה נראו זוועתיים לחלוטין".

באותו לילה, ה ארוס 90 יום: שיחת כריות אלום גם פנה לטוויטר כדי לפנות לטרול שהטיל ספק במיניותו.

"כל העולם כבר חושב על זה," השיב אישיות TLC, והגיב לשמועות שהוא הומו. "ההורים והחברים שלי לא היו נותנים שתי זריקות [sic] אבל אנשים לא יכולים להבין את הרעיון שלא כולם אותו דבר… זו בורות במיטבה."

הבאזז סביב 90 יום: חיי הרווקות ההעדפה המינית של הכוכב עקבה אחריו מאז הופעת הבכורה שלו בזכיינית במהלך העונה ה-3 של ארוס 90 יום: לפני 90 הימים עם חברה דאז, ג'ניפר טרזונה. חוסר האינטימיות בין טים לבין היליד הקולומביאני היה קו עלילה מרכזי וכוכב הריאליטי התייחס ישירות לשמועות שבאוקטובר כשדיבר עם בידור הערב.

"המטרה הכי גדולה שלי הייתה פשוט לבנות בסיס שחשבתי שיצליח להחזיק מעמד כי אני לא רוצה להתגרש. כל כך הרבה זמן חיכיתי להתחתן. מעולם לא הייתי נשוי", אמר לפרסום. "אני חושב שזה פשוט מוזר שהחברה חושבת שאם גבר אומר לא אז הוא הומו. אם אישה אומרת לא, זה בסדר. אבל זה כמו המוסר הכפול שיש לחברה. אני קצת צוחק על זה. יש לי כמה תכונות נשיות. העניין של ההומו היה קצת מחוץ לשדה השמאלי בשבילי".

קישור מקור