טים מלקולם מגיב לשמועות שהוא גיי

ארוס בן 90 יום כוכב טים מלקולם הגיב להשערות מעריצים שהוא הומו בעקבות הופעתו בעונה 9.

ה שיחת כריות אלום, 42, פנה ל-Instagram Stories שלו ביום ראשון, 14 באוגוסט, כדי להתייחס לשמועות בנוגע למיניות שלו באמצעות ציוץ שפורסם מחדש. "כמות הפאניקה ההומואים שטים שיחרר בכך שהוא פשוט בעל סטייל מבלי להיות הומו היא די מטרידה בכנות", נכתב בהצהרה. טים חתם על הציוץ בכך שכתב "עובדות".

השמועות התלקחו בעקבות תפקידו של יליד צפון קרולינה כפרשן בעונה 9 המיוחדת לצד כוכב TLC עמית, קנת נידרמאייר. בספיישל האיחוד, טים נדנד מגפיים פטנט עד הברכיים עם ג'ינס בגזרה דקיקה, חולצת טריקו כחולה וז'קט שחור ולצופים היה הרבה מה לומר על בחירת התלבושת שלו.

"אני מרגישה כאילו ורוניקה איפשהו שולחת הודעה לטים ושואלת אותו WTF שהוא לובש", צייץ אחד מעריציו, והזכיר את ארוסתו לשעבר שהפכה לבתית, ורוניקה רודריגז. בינתיים, מעריץ אחר כתב, "טים זה לא המראה".

זו לא הפעם הראשונה שאיש העסקים בנשק בהתאמה אישית מתייחס לספקולציות בנוגע לנטייתו המינית. במהלך הופעה וירטואלית על 90 יום חשופים כולם, ג'סי מיסטר, שיוצא כעת עם האקס של טים ג'ניפר טרזונההעלה כמה רמזים עיקריים מדוע הלהבות לשעבר מעולם לא נעשו אינטימיות במהלך הטיול של טים לקולומביה בספין-אוף.

באדיבות טים ​​מלקולם/אינסטגרם; באדיבות ג'ניפר טראזונה/אינסטגרם

"אני חושב שזה די ברור", הגיב למארח יליד אמסטרדם, הולנד שון רובינסון תוך כדי צחוק. "אתה רואה את העונה ההיא שלה, או את התוכנית, ואתה רואה את הדינמיקה, זה פשוט לא שם."

הבאזז סביב יום 90: ה חיי רווק הכוכב עקב אחריו מאז הופעת הבכורה שלו בזכיינית במהלך העונה ה-3 של ארוס 90 יום: לפני 90 הימים. אישיות TLC התייחסה ישירות לשמועות בנוגע למיניות שלו באוקטובר 2019 ושוחחה עם בידור הערב.

"ג'ניפר היא לא היחידה שאמרה את זה. בוא נהיה כנים," הגיב טים. "יש הרבה אנשים ששיערו שיש כל מיני בעיות שקורות".

"המטרה הכי גדולה שלי הייתה פשוט לבנות בסיס שחשבתי שיצליח להחזיק מעמד כי אני לא רוצה להתגרש. כל כך הרבה זמן חיכיתי להתחתן. מעולם לא הייתי נשוי", המשיך. "אני חושב שזה פשוט מוזר שהחברה חושבת שאם גבר אומר לא אז הוא הומו. אם אישה אומרת לא, זה בסדר. אבל זה כמו המוסר הכפול שיש לחברה. אני קצת צוחק על זה. יש לי כמה תכונות נשיות. עניין ההומואים היה די מחוץ לשדה השמאלי עבורי".

קישור מקור