טיפאני 'סירבה לחתום' על מסמכי גירושין

טיפאני 'סירבה לחתום' על מסמכי גירושין

סכסוכים עם אקסים. ארוס בן 90 יום כוכב רונלד סמית' טוען לשעבר טיפאני פרנקו "סירבו לחתום" על מסמכי הגירושין שלהם על מנת לעכב את התהליך בהצהרה בלעדית ל בקשר.

"טיפאני סירבה בבוטות לחתום, ושאלה אותי למה אני ממהר להתגרש", אומר רונלד, בן 31, בקשר על ניסיונותיו לסיים את מערכת היחסים הסלעית שלהם. "אמרתי, 'החיים שלי ממשיכים ולא יכולים להיות קשורים לנישואים כושלים. אני רוצה לצאת מזה'".

יליד דרום אפריקה – שחולק את הבת קרלי עם האקסית שלו ומהווה דמות אב לבנה דניאל ממערכת יחסים קודמת – ממשיך ומסביר כי שירת לטיפאני "הסכם גירושין חוקי" ב-31 באוקטובר, ומוסיף כי חתך את עצמו. קצר בהסדר כדי להימנע מ"גירושין במחלוקת".

"הזכרתי ביקור עם ילדים, חלוקת כסף לשלם [for the kids’ airfare], תשלום מזונות מדי חודש וכו'. כן אמרתי שאני לא אשלם לה כסף, למרות שאשלם לחשבון בנק של קרן נאמנות עבור קרלי ודניאל לגשת אליהם כשהם יהיו בני 18", הוא אומר על פשרותיו. טיפאני, טוען רונלד, "לא אהבה" את ההצעה.

איש הריאליטי בטלוויזיה טוען שטיפני רוצה את הכסף לעצמה ומוכנה להמשיך לעכב את הגירושים, למרות שרונלד היה מוכן להמשיך הלאה.

"היא רוצה את הכסף, אז היא אמרה שהיא חושבת שזה פשרה מזויפת וצריכה לבדוק את זה כדי לוודא שהיא לא נדפקת", הוא אומר בקשר. "אז, היא אמרה, 'טוב, אני יכולה לחכות עוד קצת'. לא אכפת לה אם אני רוצה עוד מערכת יחסים או ויזה עם מישהו או נישואים… 'לא משנה מה הסיבה, זה יכול לחכות עוד קצת', היא אמרה.

במהלך 90 יום: חיי הרווקות לספר הכל בנובמבר 2022, המאפרת אמר המנחה שון רובינסון שהיא התחילה בהליך הגירושין. עם זאת, רונלד טוען שיש לו "הוכחה" לכך סותרת את הודאתה.

בעוד שנראה כי ילידת מרילנד נאחזת בנישואיה, הזוג שוב ושוב, לא שוב, שניהם התאחדו מאז עם להבות לשעבר.

טיפאני לקח לאינסטגרם ב-6 בדצמבר לשתף איתו סרטון פלרטטני דן מקפרלנד ג'וניור., גבר שאיתה יצאה במהלך הספין-אוף. מצדו של רונלד, הוא יצא עם אישה בשם לורן פרייזר במהלך אחת ההפסקות של בני הזוג.

רונלד וטיפאני נפגשו בינואר 2017 בזמן שהיא נופשה בדרום אפריקה. הזוג למרחקים ארוכים התארס לאחר שישה חודשים של היכרויות וערך את הופעת הבכורה שלהם בריאליטי בעונה 1 של ארוס 90 יום: הדרך אחרת בשנת 2019. הם המשיכו לתעד את נישואיהם על הספינים ארוס 90 יום: מה עכשיו? ו ארוס ל-90 יום: בהסגר עצמי.

טיפאני עדיין לא הגיבה בקשרבקשתו של תגובה.קישור מקור