טי ג'יי הולמס התלוצץ על שאישה 'עזבה' לפני שמועות על הפרשה

מבשר מראש? טי ג'יי הולמס בעבר התבדח שאשתו, מרילי פיביגהיו "הרבה סיבות" "לעזוב" לפני כן החלו להסתובב שמועות שהוא מנהל רומן לכאורה עם שלו בוקר טוב אמריקה קונצ'ר איימי רובך.

"לפני 10 שנים, מרילי פיביג התחתנה איתי", כתבה טי ג'יי, בת 45, בפוסט יום השנה למרילי, בת 44, במרץ 2020. הפך לוויראלי לאחר שהתחילו להסתובב תמונות שלו מתפנק עם איימי, בת 49. "ולמרות כל המאמצים שלי, היא נשארה נשואה לי בעשר השנים האחרונות".

לאחר שהתבדח הוא "לא דרמטי", אישיות CNN לשעבר אמר שהוא נתן למרילי "שפע של סיבות, תירוצים והזדמנויות להוציא את התחת הטוב שלה [door]."

TJ שיבח אז את ה"מובנה" של עורך הדין להגירה [Black] כוח-על של אישה" כשהראתה לו "חסד וסבלנות שאינם מובנים".

"לבקש ממנה עוד 10 שנים יהיה לבקש יותר מדי. עוד 10 חודשים? זה יכול להיות אפילו מתיחה", כתב. "אם היא נתנה לי עוד 10 שבועות, אני צריך לראות את עצמי בר מזל".

TJ סיכם את הפוסט בהתייחסו לעצמו כאל "אתגר העשור" של מרילי.

הפוסט שותף מאז על ידי מספר משתמשי מדיה חברתית לאחר ש-TJ ואיימי עוררו ספקולציות רומנטיות כאשר פורסמו תמונות של השניים מבלים זמן איכות יחד במהלך טיולים מרובים בנובמבר.

בתמונה אחת מ-13 בנובמבר ששותפה על ידי דואר יומי, TJ נראה מניח את ידו על הצד האחורי של הקונצ'ר שלו כשהיא מעמיסה דברים לתוך תא מטען של מכונית לאחר שהם בילו יחד סוף שבוע בצפון מדינת ניו יורק. בינתיים, תמונה נוספת מה-28 בנובמבר תפסה את הזוג מחזיקים ידיים כשנסעו באובר בניו יורק.

בוקר טוב אמריקה

באותו יום סיפרו מקורות רבים בקשר ש-TJ ומארילי יוצאים, והרשת מתאמצת "להבין איך לטפל" במערכת היחסים שלהם. "זה סיוט של משאבי אנוש", אומר המקורב. עם זאת, לא איימי ולא טי ג'יי התייחסו לספקולציות הרומנטיות.

TJ עדיין נשוי כחוק למרילי, ואילו איימי הייתה נשואה אנדרו שו מאז 2010.

איימי ואנדרו, 55, לא הגיבו בפומבי על מצב מערכת היחסים שלהם, אם כי היא עוררה שמועות מפוצלות בכך שלא ענדה את טבעת הנישואין שלה במספר פוסטים באינסטגרם באוקטובר ובנובמבר. התמונה האחרונה ה טוב יותר המחבר שותף עם מלרוז פלייס alum היה ביולי 2022. איימי ביטלה מאז את חשבון האינסטגרם שלה על רקע שמועות הרומנטיקה עם TJקישור מקור