טי ג'יי הולמס, מרילי קובץ לגירושין בין דרמה של איימי רובך

הרבה זמן מגיע. טי ג'יי הולמס ו מרילי פיביג הגישו בקשה לגירושין לאחר 12 שנות נישואים, בקשר יכול לאשר. ה בוקר טוב אמריקה cohost, 45, ועורך הדין להגירה, 45, התחתנו ב-2010.

הולמס הגישה מסמכי גירושין לבית המשפט העליון של מחוז ניו יורק ביום רביעי, 28 בדצמבר.

זה סימן את הנישואים השניים של TJ והראשונים למרילי, בעלת קריירה מרשימה שנבעה מתקופת לימודיה בבית הספר למשפטים באוניברסיטת ונדרבילט. לשעבר CNN אישיות הייתה נשואה בעבר איימי פרסון עד גירושיהם בשנת 2007. הם חולקים בת, בריאנה, ובן, ג'יידן. טי ג'יי ומרילי קיבלו את פני בתם וילדם היחיד יחד, סבין, בינואר 2013.

הגירושים בפרופיל גבוה מגיעים על רקע שמועות רומנטיות שמסתובבות סביב TJ ושלו בוקר טוב אמריקה מארח משותף, איימי רובך. לאחר שפורסמו תמונות עמוסות מחשב כף יד של צמד המצלמה במהלך קומץ יציאות בנובמבר 2022, ספקולציות לגבי ההתפשטות הדינמית שלהם מחוץ למצלמה בפראות.

התמונות, שפורסמו בתחילה על ידי ה דואר יומי ביום רביעי, 30 בנובמבר, הראה את טי ג'יי מניח את ידו על ישבנה של איימי כשהיא מעמיסה פריטים לתא המטען של רכב. בצילום נוסף, עמיתים לעבודה נצפו מחזיקים ידיים בחלק האחורי של אובר.

John Nacion/NurPhoto/Shutterstock

בשעות שלאחר החדשות, איימי מחקה את עמוד האינסטגרם שלה ו-TJ שמר על שתיקתו, עם מספר מקורות מספרים בקשר באופן בלעדי כי ABC – הרשת שמאחוריה בוקר טוב אמריקה – ניסה נואשות "להבין איך לטפל" בשמועות, וכינה את המצב "סיוט של משאבי אנוש".

למרות המחלוקת, גם איימי וגם TJ הופיעו בוקר טוב אמריקה ב-1 בדצמבר, יום אחד בלבד לאחר פרסום התמונות המרושעות. מאז הם הוצאו מהאוויר ונראו נעשים נעימים כבר ביום שני, 26 בדצמבר.

בסמוך לאחר הספקולציות הרומנטיות, משתמשי מדיה חברתית ערים במהירות הדגיש את פוסט יום השנה של TJ לשנת 2020 לכבוד מרילישכן דבריו שיקפו דינמיקה אולי מתוחה.

"לפני 10 שנים, מרילי פיביג התחתנה איתי. ולמרות כל המאמצים שלי, היא נשארה נשואה לי בעשר השנים האחרונות", כתב TJ ב- פוסט ויראלי כעת. "נתתי לה הרבה סיבות, תירוצים והזדמנויות להוציא את התחת הטוב שלה החוצה [door]."

נציגים עבור TJ ו מרילי לא הגיב מיד של In Touch בקשה להערה.קישור מקור