טענות התעללות של נשות האחיות מרי בראון: היא שוברת שתיקה

מדבר. נשות אחות כוכב מרי בראון שברה את שתיקתה לאחר מכן פידון בראון העלתה טענה מזעזעת שהיא התעללה קודי בראון'ילדים במהלך ילדותם.

"ביליתי יום הולדת מס' 52 עם כמה מהאנשים האהובים עלי בעולם. הרבה צחוקים, הרבה שיחות טובות וטונות של אוכל טוב!" מרי, 52, כתבה דרך אינסטגרם ביום שני, 16 בינואר. "בימים כאלה, אני נזכר שוב באנושיות של אנשים עם לב טוב וישר, בחברים שיש להם את הגב ועומדים בשבילך, ובטוב הכללי בעולם".

איש הטלוויזיה הוסיף כי היא "כל כך אסירת תודה על חברים שאני יכול להיות איתם אני, שמכירים את הלב שלי ואת האני האמיתי שלי ומעודדים אותי לעתיד הזוהר שלי".

"יש לי כל כך הרבה דברים להיות אסיר תודה עליהם. כל כך הרבה דברים טובים בעבודות לשנה הקרובה. כל כך הרבה הבטחות, תקווה ואור. והיום. אני כל כך אסירת תודה על היום", היא סיכמה. "הנה עוד שנה בספרים, ועוד שנה קדימה מלאה בפליאה, חוכמה וערך".

הפוסט מציין את הפעם הראשונה שמרי פרסמה פוסט ברשתות החברתיות מאז שפדון, בת 24, העלתה נגדה האשמות מזעזעות תוך כדי הופעה על א YouTube בשידור חי עם ג'ון ייטס ב-11 בינואר.

בזמן כריסטין בראון ובנו של קודי לא ציין במפורש שמרי התעללה בו ובאחיו, הוא טען שהיא הייתה יותר מ"רעה" כלפיהם.

"שוחק וסוג של מרושע אינן מילים חזקות מספיק, הן לא מילים תוקפניות מספיק", אמר פידון. "מרי לא היה נחמד… שוחקים אינה מספיקה מילה כדי להסביר מה מרי הייתה לכמה מאיתנו הילדים במיוחד."

כשנשאלה אם ההתנהגות ה"שוחקת" של האדם "עברה בעבר מילולית", טענה פידון, "זה עובר כל כך הרבה מעבר מילולי. מילולי בעצם הפסיק להתקיים".

פיידון היא לא הילדה הראשונה של קודי שמטיחה את מרי על הדרך שבה היא התייחסה לילדים בראון.

בשנת 2019, ג'נל בראוןהבת של מאדי בראון לכאורה הטיח במרי על היותו "מתעלל" ו"מפלצת" בפוסטים שנמחקו מאז בטוויטר. "אין כמו להתמודד עם אדם מתעלל כל החיים שלך ולבסוף לקבל את החופש שלא יהיה לך שום קשר איתה", כתבה אז מאדי, בת 27.

Puddle Monkey Prods/Kobal/Shutterstock

מאוחר יותר צייצה האישיות של TLC בטוויטר שהיא "פחדה" ממישהו במשך "כל חייה" ש"משחק כמו זה" ש"כואב".

בעוד שמדי לא קראה ישירות למרי בפוסטים, פידון אישר שהם עוסקים באשתו הראשונה של קודי. הציוצים של מאדי היו בתגובה לפוסט הציבורי של הבעלים של ה-Lizzi's Heritage Inn באותה תקופה, שבו היא טענה שהאם לשניים לא עשתה עבודה טובה בזמן שהיא עוזרת לעסקי LulaRoe של Meri.קישור מקור