טראוויס בארקר מאושפז: קורטני קרדשיאן מאחורי אמבולנס

טראוויס בארקר מאושפז: קורטני קרדשיאן מאחורי אמבולנס

בני הזוג הגיעו לראשונה לבית החולים ווסט הילס ליד ביתם בקלבסאס בבוקר יום שלישי, 28 ביוני, אך נקבע כי הוא זקוק לטיפול נוסף והועבר לסידרס עד אחר הצהריים, דיווח TMZ.

בתו של טראוויס אלבמה בארקרשאותו הוא חולק עם אשתו לשעבר שנה מוקלרשיתפה סטורי באינסטגרם לאחר שהתפרסמה הידיעה על אשפוזו של אביה, וביקשה מעריצים, "אנא שלחו את התפילות שלכם".

טראוויס שקט יחסית ברשתות החברתיות כבר כמעט שבוע. לפני שישה ימים, ב-22 ביוני, הוא פרסם הודעה תמונה באינסטגרם מחזיק גור ומציין בכיתוב, "אני אוהב כלבים יותר מאנשים". הוא לא שיתף שום דבר דרך הסטוריז שלו באינסטגרם בתוך 24 שעות מאשפוזו.

נראה שקורטני וטרוויס לא השתתפו באחותה קלואי קרדשיאןארוחת ערב יום הולדת 38 ביום שני, 27 ביוני, ערב לפני אשפוזו של המתופף Blink-182. בעוד אחות קים קרדשיאן ובני משפחה אחרים שיתפו סרטוני אינסטגרם של Stories מהאירוע, כולל אמם קריס ג'נר כשהעניקו כוסית לילדת יום ההולדת, לא טרוויס ולא קורטני נראו בפוסטים ברשתות החברתיות ולא שיתפו בעצמם תמונות או סרטון מהמסיבה.

קורטני נאבקה לאחרונה במקרה השני של COVID-19, וחשפה עליה אתר Poosh.com ב-23 ביוני היא נראתה חיובית אך החלימה מאז. היא שיתפה טיפים עם הקוראים לגבי הדרכים המועילות ביותר שבהן התמודדה עם הנגיף. הם כללו מדחום ללא מגע, שמנים אתריים, ויטמינים והידרציה.

טרוויס וקורטני חגגו לאחרונה את יום הנישואים של חודש אחד לאחר שקשרו בפורטופינו, איטליה, ב-22 במאי. הם היו מוקפים בחברים ובני משפחה כשאמרו את ה"I do's" שלהם בטירה מימי הביניים קסטלו בראון. הזוג נשאר באיטליה לאחר שהאורחים שלהם טסו הביתה לירח דבש ממושך, ובסופו של דבר טסו חזרה ללוס אנג'לס ב-27 במאי. לאחר נישואיהם, קורטני שינתה את הביוגרפיה שלה באינסטגרם כדי לשקף את שמה החדש, קורטני קרדשיאן בארקר, אם כי לא ברור אם יש לה שינתה את שמה באופן חוקי.קישור מקור