טראוויס בארקר מפרסם את התחתונים החרוטים של קורטני קרדשיאן

אוו לה לה! טרוויס בארקר גילה את הדרך החצופה שאשתו, קורטני קרדשיאן, עשה לו כבוד, שיתף תמונה ברשתות החברתיות של זוג תחתונים תחרה עם שמו חרוט עליהם.

המתופף Blink-182, בן 46, שיתף את תמונת המצב לסיפורי האינסטגרם שלו ביום ראשון, 19 ביוני, כדי ש-7.5 מיליון העוקבים שלו יוכלו לראות. הפוסט הציג את זוג תחתוני התחרה הפרחוניים לבנים וזהב השייכים למייסד פוש, 43, עם המילה "טראוויס" תפורה במרכזה בצבע תכלת.

באדיבות טרוויס בארקר/אינסטגרם

טרוויס שיתף את התמונה כחלק מסדרת תמונות לרגל חגיגות יום האב. לצדו, הוא פרסם תמונות עם כל אחד מילדיו, אלבמה בארקר ולנדון בארקר, אותם הוא חולק עם אשתו לשעבר שנה מוקלרוכן בת חורגת אטיאנה דה לה הויה. הרוקיסט כלל גם תמונת השלכה שלו ושל אביו רנדי בארקר.

"תודה על יום האב המדהים כל כך," כתב טראוויס את אחת התמונות, שקורטני שיתף מחדש וכתב, "מגיע לך העולם ויותר."

עבור הפוסט שלה ביום האב, קורטני ספדה לאביה המנוח, רוברט קרדשיאן האב, ושיתפה סט תמונות מתוק של רגעים מחינוכה עם עורך הדין לשעבר. היא גם פרסמה קטעים מחגיגת יום האב הראשונה שלה עם בעלה החדש.

הזוג הטרי חגג את יום האב הראשון שלהם כזוג נשוי עם ארוחה אינטימית בחוץ שכללה נוף שולחן דקדנטי עם מפת פשתן לבנה, פמוטים כסופים במראה גותי וכלי כלים בנושא גולגולת.

"יאם יאם הכל טבעוני וללא גלוטן", כתב קורטני על תמונה המציגה את ארוחת יום האב שלהם של אגרולים, אטריות, כופתאות ועוד שהוכן על ידי השף של משפחת קרדשיאן, כריסטיאן אויאו "שף ק."

ההעלאות של קורטני מהיום הראו גם מערך סרטים חיצוניים עם מסך מתנפח ענק, רמקולים וספות חיצוניות, שבו המשפחה תצפה מאוחר יותר. אבי הכלה.

טראוויס גם זכה לשבחים ברשתות החברתיות מהילדים שלו ששיתפו את הצעקות שלהם על אבא הרוקר שלהם. "אני יודע איך אתה עושה את זה @Travis Barker עם שלושת הילדים הקטנים והמטורפים האלה אבל לפחות נתקענו עם אבא נהדר שאוהב אותך כל כך", כתב לנדון דרך האינסטגרם סטורי שלו. "אני אוהב אותך מעבר למילים שיכולות לתאר, שלך [sic] מישהו שתמיד דאג שהמשפחה תהיה במקום הראשון. יש לי כל כך הרבה כבוד לדרכים שלימדת אותי בהיבטים רבים, תודה שהבאת אותי למילה הזו [sic] ומראה לי איך גבר אמיתי מתייחס אליך", אמרה אלבמה.

הילדים של קורטני מייסון, ריין ופנלופה בילו את היום עם אביהם סקוט דיסיק.

קישור מקור