טראוויס בארקר שובר שתיקה לאחר אשפוז: הצהרה

מדבר. טרוויס בארקר שבר את שתיקתו ביום שבת, 2 ביולי, בעקבות אשפוזו בלוס אנג'לס, שם אשתו קורטני קרדשיאן נשאר לצידו.

"נכנסתי לבדיקת אנדוסקופיה ביום שני בהרגשה נהדרת. אבל, אחרי ארוחת הערב, פיתחתי כאבי תופת ומאז אושפזתי בבית חולים", כתב המוזיקאי בהצהרה דרך הסטוריז שלו באינסטגרם בשבת, 2 ביולי. "במהלך האנדוסקופיה, הוסר לי פוליפ קטן מאוד ממש באדם מאוד רגיש. אזור, בדרך כלל מטופל על ידי מומחים, אשר למרבה הצער פגע בצינור ניקוז קריטי של הלבלב. זה הביא לדלקת לבלב חמורה ומסכנת חיים".

טראוויס בארקר/אינסטגרם

טרוויס סיכם את הצהרתו באומרו שהוא "מאוד אסיר תודה" על כך שהוא מרגיש "הרבה יותר טוב" לאחר שקיבל "טיפול אינטנסיבי".

תמונות שפורסמו על ידי TMZ ביום שלישי, 28 ביוני, הראו את המתופף Blink-182, 46, שוכב על גבי ארובה בזמן ש קרדשיאנס כוכב, 43, עמד קרוב. לאחר ביקור בבית החולים ווסט הילס, שנמצא ליד ביתו בקלבאסאס, קליפורניה, הוא נלקח באמבולנס למרכז הרפואי סידרס-סיני. קורטני, שנראתה לובשת מכנסי טרנינג שחורים גדולים וסווטשירט, עקבה מקרוב אחרי האמבולנס.

טראוויס אושפז עקב דלקת לבלב, אמר מקור סגנון חיים. TMZ דיווח כי ייתכן שהמצב הופעל על ידי קולונוסקופיה.

בערך באותו זמן, ה אני יכול להגיד המחבר צייץ בטוויטר, "אלוהים ישמור אותי". למרות שזה נראה כמו הודעה נוראית בתוך הפחד הבריאותי שלו, כמה מעריצים ציינו שזה יכול היה להיות בהתייחסות לשיר של מקלע קלישהופיע בניו יורק באותו לילה עם בנו של טראוויס, לנדון בארקר.

בנו בן ה-18 של המוזיקאי עלה לבמה עם MGK, 32, שעות לאחר אשפוזו של אביו כדי לבצע את שיתוף הפעולה האחרון שלהם, "Die in California", במהלך מופע סולד-אאוט במדיסון סקוור גארדן. טרוויס חולק את לנדון והבת אלבמה בארקר עם אשתו לשעבר שנה מוקלר.

לנדון תיעד את רגע הקריירה המשמעותי דרך הסטוריז שלו באינסטגרם, כולל ההרכב השחור והמסנוור שלו שלבש על הבמה. בעקבות ההופעה, האמן העולה לחץ ידיים עם MGK לפני שיצא מהבמה.

למרות שלנדון לא פרסמה בפומבי על אשפוזו של טראוויס, אלבמה, בת 16, לקחה את הסטורי שלה באינסטגרם והתחננה למעריצים ל"תפילות" בתוך המצב המפחיד.

עברו כמה שבועות קשים עבור הזוג הטרי, שנישאו במאי 2022, שכן קורטני נדבק לאחרונה ב-COVID-19 בפעם השנייה. היא פנתה לאתר הלייף סטייל שלה, Poosh.com, ב-23 ביוני כדי לחשוף שהיא נבדקה חיובית אך מאז החלימה.

בנוסף, טרוויס וקורטני נעדרו באופן ניכר מכל פוסטים במדיה החברתית קלואי קרדשיאןמסיבת יום הולדת 38 ביום שני, 27 ביוני.

קישור מקור