טראוויס סקוט מחק במהירות פוסט על ה"תחת" של קיילי ג'נר

מה קרה? טרוויס סקוט מחק במהירות פוסט נדיר על קיילי ג'נר תוך כדי זורם ה"תחת" שלה כפי שהיא פינקה אותו ביום האב.

"שאוטי כאן זורק את התחת הזה למטה", כתב הראפר "Sicko Mode", בן 31, דרך האינסטגרם שלו ביום ראשון, 19 ביוני, כדי לכתוב תמונה שהראתה את קרדשיאנס כוכב, 24, מבשל ארוחת ערב למשפחתם.

יוצר הקקטוס ג'ק מחק את התמונה, אם כי לא ברור כמה זמן הוא השאיר אותה. יליד יוסטון כמעט ולא חולק תוכן כלשהו של קיילי. הפעם האחרונה שהיא הופיעה בפיד שלו הייתה במאי 2021 במחווה ליום האם.

למרות הפוסט הנעלם, נראה שלטראוויס וקיילי היה חג נהדר ביחד.

קיילי ג'נר/אינסטגרם

"יום האב שמח, אבא-יייייי, אנחנו אוהבים אותך", כתב מייסד קיילי קוסמטיקס תמונה מתוקה – אך מטושטשת – של הראפר "אאוט מערב" אוכל קערת נודלס בזמן שבנם בן ה-4 חודשים מתרפק על החזה של אביו. בינתיים, בתם, סטורמי, ישנה תנומה מתוקה ליד אביה ואחיה כשהם נרגעו כולם במיטה ענקית.

"LOOOOOOOOVEEE YAAAA," הגיב טראוויס, תוך שימוש בלבבות אדומים במקום O's, על הפוסט של Ky.

ה מתעדכן עם הקרדשיאנים מאוחר יותר שיתף אלום תמונה שנייה שבה נראים טרוויס ובנם לובשים נעלי ספורט תואמות של נייקי בצבע אפור ולבן.

לאחר שקיבל את פני Stormi ב-1 בפברואר 2018, ה החיים של קיילי אלום ילדה לבנו שלה ושל טרוויס ב-2 בפברואר 2022. למרות שהם הכריזו בהתחלה על שמו כוולף וובסטר שבועות לאחר לידתו, הם בחרו לשנות אותו.

"לידיעתך שמו של הבן שלנו כבר לא זאב. פשוט ממש לא הרגשנו שזה הוא", הסביר כוכב הריאליטי באמצעות Instagram Stories במרץ 2022. "רק רציתי לשתף כי אני כל הזמן רואה את וולף בכל מקום".

קיילי עדכנה לגבי בחירת כינוי חדש לילד התינוק שלהם, והיא הודתה שהם "לא מוכנים לחלוק" את "השם החדש" עם המעריצים עדיין. "פשוט לא שינינו את זה באופן חוקי או משהו, אז אני לא רוצה להכריז על שם חדש ולשנות אותו שוב", הסבירה ל תוֹסֶפֶת באפריל 2022.

איל הקוסמטיקה והראפר חולקים תוכן רב עם בתם אך בחרו לשמור על זהות בנם פרטית מאז לידתו. חוץ מזה ששמרו על השם שלו, הם לא שיתפו תמונה של הפנים שלו – עדיין!

קישור מקור