טראוויס סקוט, 50 סנט לשיר בארט-באזל, קרדשיאנס משתתפות

טראוויס סקוט, 50 סנט לשיר בארט-באזל, קרדשיאנס משתתפות

ארט באזל אחרי רדת החשיכה! טרוויס סקוט, 50 סנט ועוד כוכבים הופיעו במיאמי כדי לחגוג את הפסטיבל השנתי במהלך וויין ו סינתיה בויךההתכנסות של.

הזוג הנשוי אירח מפגש עטור כוכבים בביתם על שפת המים ביום שישי, 2 בדצמבר. לאחר ארוחת ערב אינטימית, הקהל עבר מחדר האוכל לאקסטרווגנזה של "After Dark", שבחלקה נערכה בחסות טקילה דון חוליו. סקוט, 31, והראפר "In Da Club", בן 57, עלו שניהם לבמה כדי לבצע את הלהיטים הגדולים ביותר שלהם.

50 סנט, מצדו, פיקד על החדר לסט של 45 דקות, שכלל מחווה מיוחדת לפופ סמוק. (הראפר המנוח מת בגיל 20 לאחר שנהרג במהלך פלישה לבית בפברואר 2020.) כדי להנציח את מורשתו של חברו, 50 סנט ארגן אורח מיוחד בובי שמורדה לחלק לאורחים בקבוקי שמפניה לפני שיצטרפו אליו לבמה.

VIPs קים קרדשיאן ו קלואי קרדשיאן נצפו גם בקהל במהלך ההדרן של יום שישי שלו, וצילמו תמונות אירוע של 50 סנט מבצע את להיטיו הגדולים ביותר.

ה קרדשיאנס האחות הצעירה של הכוכבים, קיילי ג'נר, היה גם בהישג יד כדי לתמוך בחבר סקוט. מייסד קיילי קוסמטיקס, 25, והיפה שלה – שחולקות את הבת סטורמי, 4, ותינוק בן 9 חודשים – צפו ב-PDA לפני ההופעה שלו.

"שמו של התינוק שלי עדיין [legally] זְאֵב. אני אודיע לכם כשאשנה את זה. אולי אני אספר לכם בעונה 3," ה החיים של קיילי אלום התגרה בגמר עונה 2 של הקרדשיאנסשירד על Hulu בחודש שעבר.

בעוד ג'נר והראפר "Sicko Mode" נשארו אמא לגבי הכינוי החדש של בנם, אישיות הריאליטי הייתה פתוחה לגבי אימוץ האמהות מאז שקיבלה את פניה השני.

"השנה הזו הייתה מאוד מהפכה עבורי. יש כל כך הרבה דברים מדהימים שאני כל כך מתרגשת מהם", אמרה בתוכנית. "להסתובב עם התינוקות שלי ולצלול לתוך העבודה שלי."

היא הוסיפה אז: "זה בהחלט לוקח לי זמן אחרי שיש לי תינוק לחזור אליו [public appearances]. אני עדיין אמא, אבל אני גם כל כך צעירה. אלו השנים שבהן אני אמור להיות עירום בכל מקום ברחובות על חוף איפשהו עם הציצים שלי בחוץ. בחוץ, חחח, כן."

ג'נר נהנתה להפעיל את החבטות לאחר הלידה שלה בטקס ביום שישי, כשהיא בילתה עם אחיותיה, החבר והחבר שלה היילי ביבר (לבית בולדווין). משתתפי מסיבה נוספים כללו לאונרדו דיקפריו, טובי מגווייר, סרינה ויליאמס, ונוס וויליאמס, ג'ארד לטו, דידי, קובה גודינג ג'וניור, דוויין ווייד ו גבריאל יוניון.

גלול למטה כדי לראות עוד תמונות מהבאה של ארט באזל:

קישור מקור