טריילר של נשות אחיות עונה 17: תאריך בכורה, שחקנים

טלטלה משפחתית. נשות אחות חוזרת עם עונה חדשה לגמרי, והמעריצים הולכים לראות את המשפחה הפוליגמית המפורסמת, המורכבת מנשים רובין בראון, מרי בראון, ג'נל בראון ובעל קודי בראוןלעבור ניסויים ותלאות נפיצות בתוך הדינמיקה המשפחתית שלהם בְּתוֹך כריסטין בראוןנפרד מהפטריארך. המשך לקרוא כדי ללמוד עוד על נשות אחות עונה 17!

איך מתרחש הפיצול של כריסטין וקודי על 'נשות אחיות'?

ב טריילר לעונה 17, כריסטין נראתה אורזת ארגזים לאחר שהחליטה לעזוב את נישואיה. "זה שובר לב להיות אשתך במשך שנים", אמרה כריסטין לפטריארך בראון במהלך שיחה מרגשת בין השניים.

מאוחר יותר היא הוסיפה בכתב וידוי, "הסכמתי להיות אחות אישה. אבל הסכמתי להיות אישה שווה".

הטריילר גם הראה שיחה קשה שניהל קודי עם נשותיו על ההחלטה של ​​כריסטין. "אף פעם לא ניסית לנהל מערכת יחסים ממש טובה עם האנשים האלה וזו הסיבה שאני כועס", הוא צעק לעבר כריסטין. "בנאדם, רק הסכין בכליות במשך כל השנים האלה." הוא הוסיף בכעס, "כל הקורבנות שעשיתי כדי לאהוב אותך."

בנוסף, הקליפ נתן תובנה כיצד חשו נשותיו האחרות של קודי לגבי יציאתה של כריסטין מנישואי הרבים שלהם. ג'אנל אמרה שהיא ידעה שכריסטין תעזוב בסופו של דבר את קודי, והצהירה, "אני מרגישה שזה יותר בלתי נמנע שמגיע במקום 'בואו ננסה לפתור את זה'".

מתי 'נשות אחיות' חוזרת?

תוכנית ה-TLC המצליחה תחזור ביום ראשון, 11 בספטמבר, בשעה 22:00 ET/PT.

"כאשר TLC הציג לראשונה נשות אחות, המדינה הוקסמה ממשפחה עם אורח חיים שונה מאוד מהרוב. בני הזוג בראון קראו תיגר על הרעיון של תבנית משפחתית מסורתית, ויותר מעשור לאחר מכן, הדינמיקה המשפחתית שלהם עדיין מהדהדת את הצופים בגלל היושרה, הפגיעות שלהם ועכשיו, הקשר שלהם". הווארד לינשיא זרימת TLC ומקורי רשת, אמר בהצהרה ל Us Weekly.

מה הולך לקרות בעונה 17 של 'נשות אחיות'?

TLC

הדינמיקה המשפחתית עומדת לעבור שינוי דרמטי העונה מכיוון שהמעריצים יראו את כריסטין עוזבת רשמית את הפטריארך המשפחתי. "החלטתי לעזוב, אני הולכת לעזוב את קודי," היא אמרה בטריילר האינטנסיבי כשהיא ראתה אורזת את חפציה.

למרות שנדמה היה שדעתה הושלמה במלואה על החלטתה לעזוב, קודי ניסתה לשכנע אותה להישאר עם המשפחה במספר הזדמנויות. עם זאת, מאמציו נכשלו, במיוחד מאז יליד יוטה טען שהוא מעדיף אישה מסוימת על פני האחרות.

"אני מרגישה שלקודי רובין חשובה יותר", אמרה כריסטין בקטע וידוי בטריילר לפני שנראתה אומרת לו שזה "קורע לב" להיות אשתו. "הסכמתי להיות אישה אחות אבל הסכמתי להיות אחות שווה אישה," היא המשיכה.

איך מרגישות האחיות האחרות לגבי הפיצול?

למרות שכריסטין העיפה את קודי מביתה בעונה שעברה, השניים יעבירו את החדשות לנשים האחרות בעונה 17 ולפי מראה הטריילר, הם לא לקחו את זה כל כך טוב.

"הרגשתי שכריסטין היא יותר מאישה אחות, הרגשתי שהיא חברה במשך הרבה שנים", אמרה מרי נרגשת בכתב וידוי לאחר שרובין הסבירה, "יש כמה דברים מוזרים שקורים בין קודי לכריסטין כרגע – אני פשוט אמור להישאר מחוץ לזה".

האם תהיה דרמה בין קודי לנשות האחיות האחרות?

כפי שניתן לראות בטריילר, לקודי יש בעיות עם יותר מסתם כריסטין. בקליפ, יליד ויומינג ניהל שיחה רצינית אחד על אחד עם ג'אנל, איתה טען שהוא נמצא בדפים שונים.

"אני לא חושב שאני ואתה יודעים להיות אמיתיים בדברים אחד עם השני," הוא אמר לג'אנל, לפני שאמרה בכתב וידוי, "הוא כבר לא מתנהג כאן כבעל".

קישור מקור