טריסטן תומפסון מחזיק ידיים עם אישה בין חדשות תינוק מס' 2

ממשיך הלאה. טריסטן תומפסון נצפה מחזיק ידיים עם אישה מסתורית ביוון. היציאה הרומנטית מגיעה כשהספורטאי מצפה לתינוק מספר 2 עם אקס קלואי קרדשיאן.

טריסטן, 31, והאישה המסתורית נראו הולכים ברחובות מיקונוס בסביבות השעה 5 בבוקר ביום ראשון, 17 ביולי, על פי תמונות שפורסמו על ידי TMZ.

כרגע לא ברור מי האישה וכיצד הכירה את שחקן ה-NBA. עם זאת, הזוג יכול היה להצטלב בשעה שטריסטן חגג במועדון בונבוניירה מוקדם יותר בלילה.

הוא חי את זה במהלך נסיעתו ליוון, כשהרשת הוסיפה שטריסטן בילה באותו מועדון ביום שישי, 15 ביולי.

סוכנות מגה

טריסטן עלה לאחרונה לכותרות כשנחשף שהוא וקלואה, 38, מצפים לילדם השני המשותף באמצעות פונדקאית.

"אנחנו יכולים לאשר שלטרו יהיה אח שנולד בנובמבר. קלואי אסיר תודה להפליא לפונדקאית יוצאת הדופן על ברכה כה יפה. אנחנו רוצים לבקש אדיבות ופרטיות כדי שקלואה תוכל להתמקד במשפחתה", נציג מטעם ה- קרדשיאנס אמר כוכב בהצהרה ל בקשר ב-13 ביולי.

בנוסף לתינוק החדש, קלואה וטריסטן הם כבר ההורים לבת טרו תומפסון בת ה-4.

הבשורה על תינוק מס' 2 הגיעה שבעה חודשים לאחר מכן מראלי ניקולס ילדה את ילדו השלישי של טריסטן, בן בשם תיאו, בדצמבר 2021. מדריכת הכושר נכנסה להריון במרץ 2021 כאשר יליד קנדה עדיין היה במערכת יחסים עם מתעדכן עם הקרדשיאנים אלום.

בעוד טריסטן הכחיש בתחילה שהוא אביו של תיאו, בדיקת אבהות הוכיחה שהתינוק הוא שלו. בינואר 2022 הוא פרסם הצהרה המאשרת כי הוא אבי בנו של מראלי. "אני לוקח אחריות מלאה על המעשים שלי. כעת, לאחר שהאבהות נקבעה, אני מצפה לגדל את בנו בצורה ידידותית", כתב אז. "אני מתנצל בכנות בפני כל מי שפגעתי בו או אכזבתי במהלך החוויה הקשה הזו, הן בפומבי והן בפרטיות."

למרות שפגע עם האישה המסתורית ביוון, סיפר מקור בלעדית בקשר שאב לשלושה "מתפלל" שהוא יחזור להיות ביחד עם קלואה.

"הוא מתחנן לקלואה לחזור איתו יחד ומתפלל שהתינוק יאחד אותם מחדש כזוג – כדרך חזרה פנימה", אמר מקורב.

עם זאת, המקור הוסיף כי לקלואה "אין עניין לתת לו עוד זריקה" והוא "המשיך הלאה". בעבר דווח כי כוכב הריאליטי נמצא במערכת יחסים עם בנקאי השקעות.

קישור מקור