טרנספורמציה של דב הסוכר של האני בו בו: תמונות

טרנספורמציה של דב הסוכר של האני בו בו: תמונות

אביו של האני בו בו, מייק "דוב הסוכר" תומפסוןעברה פרוצדורות קוסמטיות בשווי של יותר מ-60,000 דולר כדי להשיג מראה חדש, כמעט מוכר.

"מעולם לא חשבתי שיכול להיות לי חיוך שאני אהיה גאה בו, ואני באמת אוהב את הבוטוקס כי אני נראה הרבה יותר צעיר", אמר שוגר בר, בן 50, בהצהרה בעקבות המהפך ההוליוודי שלו. "לא הפסקתי להסתכל במראה, אני לא מזהה את האיש במראה."

כוכב הריאליטי הוא לועס טבק ותיק, שגרם לנזק גדול לחניכיים ולשיניים שלו. לפי הדיווחים, 20 מהשיניים העליונות והתחתונות שלו הסירו בניתוח על ידי רופא שיניים קוסמטי ד"ר ג'וזף גודמן בבוורלי הילס, קליפורניה. שיניו הנרקבות של מייק הוחלפו אז בתותבות נצמדות ששינו לחלוטין את החיוך שלו.

פיו החדש של שוגר בר מגיע יותר משלושה חודשים לאחר שנסע לראשונה ללוס אנג'לס כדי לעבור מהפך דנטלי. עם זאת, במהלך התייעצות שלו עם ד"ר טניה פרשירופא השיניים גילה מספר כתמים לבנים שעלולים להיות סרטן בחניכיים התחתונות, TMZ דווח ב-1 במאי.

"הלכתי לרופא שיניים ועשיתי כמה עבודות שיניים והם מצאו כמה דברים לבנים. אני מודאג מזה עכשיו", אמר אז בהצהרה.

ה אמא יוני: מ-Not to Hot לאחר מכן הכוכב הלך לראות מומחה לסרטן ד"ר בבאק לאריאן שביצע ביופסיה בבלוטת הרוק שלו, כך דיווח השקע. למרות שהתוצאות גילו שהגידול שפיר, עדיין היה סיכוי שהגידול עלול להפוך לסרטני בעתיד. מייק החליט בסופו של דבר לעבור ניתוח להסרת גידול בחודש הבא.

לפני גילוי הגידולים השפירים, יליד ג'ורג'יה היה בדרך למראה צעיר יותר, לאחר שכבר עבר בוטוקס, שאיבת שומן, מתיחת בטן והשתלת שיער, אמר נציגו TMZ בזמן.

אם כי הראשון הנה בא האני בו בו הליך השתלת השיער של סטאר עשוי להימשך עד שנה וחצי להשגת תוצאות מלאות, המראה החדש שלו הוא תוצאה של יותר מ-3500 השתלות מיצוי יחידות זקיקים שבוצעו על ידי ז'אק אברהמיאן של LA FUE Hair Clinic בפסדינה. טכנולוגיה חדשה זו נמנעת משימוש באזמל ותפרים.

שוגר בר – שחולק את הבת אלנה עם האקס יוני "מאמא יוני" שאנון – על פי הדיווחים, קיבל גם טיפול פלזמה עשיר בטסיות דם ותאי גזע עובריים במאמץ להחלים מהר יותר.

לאחר פרידתו בדצמבר 2021 מהאקס ג'ניפר לאמבמייק המשיך הלאה באהבה חדשה הת'ר דייויס.

"אנחנו מחויבים, אני אוהב אותה וככה זה הולך להיות", הודיע ​​באינסטגרם במרץ. "אני שמח כרגע, בבקשה תן לי להיות מאושר לשם שינוי ולחיות את החיים איך שאני רוצה אותם. אני רוצה להיות איתה ועם הבן שלה".

המשיכו לגלול כדי לראות תמונות של השינוי השלם של מייק "דוב הסוכר" תומפסון!

קישור מקור