טרנספורמציה של ניתוחים פלסטיים של אנג'לה דים

טרנספורמציה של ניתוחים פלסטיים של אנג'לה דים

אין כאן פילטר! ארוס ל-90 יוםה כוכב אנג'לה דים היה מאוד פתוח עם מעריצים לגבי כניסה מתחת לסכין עבור פרוצדורות קוסמטיות כולל עבודת ציצים, בוטוקס ועוד.

כוכבת הריאליטי שיתפה תמונת סלפי קורנת המציגה את המראה המעודכן שלה באינסטגרם בדצמבר 2019, זמן קצר לאחר שפתחה על קבלת בוטוקס במהלך העונה ה-7 של סדרת TLC. בדיוקן, אנג'לה מחייכת כולה כשהיא מתהדרת בעור הפנים שלה ונראה שהיא מאוד מרוצה מהתוצאות של ההליך הקוסמטי שלה.

במהלך פרק 6 של 90DFה מורי אלום דיברה בגילוי לב מדוע היא מעוניינת לעבור ניתוח פלסטי. "אני רוצה להיראות רענן ככל האפשר ואולי קצת יותר צעיר. בסדר, הרבה יותר צעירה," אמרה אנג'לה, וציינה איך היא רוצה להרשים את מייקל.

במרץ 2021, איש הטלוויזיה אישר זאת Us Weekly שהיא נכנסה מתחת לסכין לניתוח שרוול קיבה באוגוסט הקודם. "תמיד רציתי לשפר את המראה שלי עבור מייקל בגלל גילו, אבל המסע הזה – אנשים צריכים לדעת – הרגשתי שהייתי מתה ללא ניתוח הירידה במשקל", אמרה לרשת. "דאגתי, אם לא אעלה על השולחן, אני אמות."

מעריצים החלו להבחין לראשונה בהתקדמות הירידה במשקל של אנג'לה בנובמבר 2020, לאחר ששיתפה סדרה של קליפים ממסיבת יום ההולדת המשותפת של נכדותיה.

החודש הקודם, כאשר ה ארוס ל-90 יום: באושר ועושר? עונה 5 ששודרה, אנג'לה דנה בתוכניות שלה לעבור את ההליך ואמרה למארחת שון רובינסון ש"הכל ישוחזר".

"אחרי החודש השלישי, אני אוריד בערך מאה ומשהו קילו," היא הוסיפה, וציינה את אי הסכמתו של בעלה, אך התעקשה שהניתוח נחוץ כדי לשפר את בריאותה.

מאז ניתוח ההרזיה שלה, אנג'לה המשיכה לחשוף מהפך שיניים כולל, עבודת ציצים ועוד בוטוקס.

אנג'לה ובעלה מייקל אילסנמי הוצגו לראשונה ארוס בן 90 יום מעריצים במהלך עונה 2 של ארוס 90 יום: לפני 90 הימים בשנת 2018 לאחר מפגש מקוון. הם התחילו לצאת למרחקים ארוכים זמן קצר לאחר מכן ותיעדו את הפגישה האישית הראשונה שלהם בעונת הבכורה שלהם. הזוג המשיך לחלוק את סיפור האהבה שלהם בעונה 3, עונה 7 של ארוס בן 90 יום ועונה 5 ו-6 של ארוס ל-90 יום: באושר ועושר?

מערכת היחסים של השניים הייתה סלעית מאז שעבר מניגריה, אך בסופו של דבר קשרה קשר בינואר 2020. שמועות על הפרידה הסתחררו בתחילת 2022 אחרי קוסטר אוסמן "SojaBoy" עומר טען שהזוג הפסיק את זה. בעוד מצב מערכת היחסים הנוכחי שלהם אינו ידוע, אנג'לה ממשיכה לשפר את המראה שלה באמצעות ניתוחים פלסטיים והליכים קוסמטיים אחרים.

המשיכו לגלול כדי לראות תמונות של השינוי בניתוח הפלסטי של אנג'לה דים!

קישור מקור