יאנה, ג'סטין, ג'יימס דוגר נהנים מחג ההודיה לפני ג'וש

זמן משפחתי. יאנה דוגר נהנה מחגיגת טרום חג ההודיה עם אחים צעירים ג'יימס ו ג'סטין דוגר בין האח הגדול ג'וש דוגרהמאסר של.

"פאזל מאוחר בלילה", כתב ג'יימס, בן 21, על פני תמונה קבוצתית דרך הסטוריז שלו באינסטגרם ביום רביעי, 23 בנובמבר.

ניתן היה לראות את יאנה, בת 32, מחייכת ליד השולחן בתמונת הקבוצה המלאה, שכללה את חברתה הטובה ביותר לורה דמאסי וחברים נוספים למשפחה. התכנסות הצינה התקיימה ב ג'ים בוב ו מישל דוגרהבית הראשי של, וכוכבי הריאליטי לשעבר היו ממש ברוח החג, שכן עץ חג המולד גדול היה מקושט ברקע.

הוא גם שיתף סרטונים של הנערים רוכבים על ארבע גלגלים בגשם מסביב לנכס של משפחת דוגר.

באדיבות ג'יימס דוגר/אינסטגרם

זהו חג ההודיה הראשון של האחים ללא ג'וש, בן 34, מכיוון שהוא נמצא כעת מאחורי סורג ובריח במכון הכליאה הפדרלי (FCI) בסיגוביל, טקסס.

כוכב הריאליטי המושפל לשעבר לא מבלה את החג עם משפחתו. עם זאת, עדיין יש לו גישה לארוחת חג ההודיה המסורתית בת שלוש מנות, כמו גם לפעילויות. לפי תפריט שהושג בלעדית על ידי בקשרלאסירים ב-FCI Seagoville יוגשו חזה הודו מפוצל, בשר חזיר אפוי, תבשיל בטטה, רוטב לחם תירס, לזניה ירקות או קציץ בשר ירקות, תבשיל שעועית ירוקה, לחמניות ארוחת ערב או לחם מחיטה מלאה, פשטידות חג מגוונות, פירות, רוטב חמוציות ומשקה לארוחת צהריים, עם ארוחת בוקר דשנה וערב גם כן.

באשר לפעילות בחגים, מחלקת הבילוי של הכלא מציעה בינגו ומשחקי קופסה ומשחקי קלפים שונים. לא רק זה, אלא שגם אסירים יוכלו לצפות במגוון סרטים תוך כדי אכילת פופקורן.

בדצמבר 2021, הראשון 19 ילדים וספירה הכוכב נמצא אשם בסעיף אחד של קבלת פורנוגרפיית ילדים וסעיף אחד של החזקת פורנוגרפיית ילדים. הוא נידון בתחילה לכ-12.5 שנות מאסר, אבל זה הצטמצם מעט כמו סעיף אחד בוטל במהלך הדיון בגזר הדין שלו ב-25 במאי. תאריך השחרור שלו מתוכנן כעת ל-12 באוגוסט 2032, שזה קצת יותר מ-10 שנים, בקשר אושר ביולי.

בעוד ג'וש מרצה את שארית עונשו, אשתו, אנה דוגר, מסתגלת לשינויים בתוך הדינמיקה המשפחתית עם חמיה, שנבעו ממאסרו של בעלה. היא לא נראתה בפוסט האחרון של ג'יימס באינסטגרם לפני חג ההודיה.

"משפחת דוגר תומכת לחלוטין באנה, אבל זה מסובך", אמר המקור באופן בלעדי בקשר ב-27 באוקטובר. "יש הרבה רגשות פגועים על מה שג'וש עשה. היא עדיין משתתפת באירועים משפחתיים כי הילדים שלה אוהבים את בני הדודים, הדודים והדודים שלהם, אבל זה לא אותו דבר עבור אנה".

קישור מקור