יארה זאיה שווי נקי, איך היא מרוויחה כסף

ארוס בן 90 יום כוכב יארה זאיה יכול להיות בעלה ג'ובי דופרןעל ההכנסה של להישען עליה, אבל זה לא מונע מילידת אוקראינה לייצר בעצמה! המשיכו לקרוא כדי לגלות את השווי הנקי שלה, איך כוכבת TLC מרוויחה כסף ועוד!

מהו השווי הנקי של כוכבת "90 הימים" יארה זאיה?

השווי הנקי של יארה מוערך ב-200,000 דולר, לפי מספר מקורות.

מה עושה יארה זאיה למחייתה?

אמא של אחד מפעילה בוטיק מקוון שהיא קראה על שמה. ה אתר אינטרנט מציעה מבחר של ביגוד אופנתי, עם חלקם שאישיות הריאליטי באמת לבשה בזמן שהייתה בסדרה ארוכת השנים.

באדיבות יארה זאיה/אינסטגרם

מלבד מכירת בגדים, יארה השיקה בנובמבר 2021 גם את קו האיפור שלה, Boujee By Yara.

"[The] הרעיון יצא יום אחד, התכוונתי לקנות איפור ודברים עם ג'ובי, ואנשים כל כך משוגעים שואלים אותי, כמו 'יארה, באיזה איפור את משתמשת? אנחנו אוהבים את האיפור שלך'", אמרה יארה בקשר באותו חודש, והוסיפה כי בעלה עודד אותה להמשיך במאמץ. "וג'ובי [told] אני, 'יארה, את יודעת, את יכולה ליצור קו איפור משלך', ואני אומר, 'ג'ובי, אתה משוגע! כל כך קשה לעשות את זה״. ותראה אותי עכשיו."

איך אחרת יארה זאיה מרוויחה כסף?

מלבד העסקים שלה, יארה מרוויחה גם כמשפיעה על מדיה חברתית. מתגאה ביותר מ-659,000 עוקבים באינסטגרם, היא משתפת פעולה באופן קבוע עם מותגי יופי ובריאות שונים.

היא גם מציעה סרטוני מעריצים מותאמים אישית ב-Cameo, שם היא גובה 55 דולר לסרטון.

יארה גם מקבלת משכורת על הופעה בסדרת TLC. למרות שהפיצוי המדויק שלה אינו ידוע, חברי צוות השחקנים שמשתתפים בספינופים מקבלים לפי הדיווחים החזר גבוה יותר.

יארה וג'ובי ערכו את הופעת הבכורה שלהם בעונה 8 של ארוס בן 90 יום בדצמבר 2020. הזוג חזר לעונות 6 ו-7 של הספין-אוף, ארוס ל-90 יום: באושר ועושר?.

יארה זאיה שוקלת לקנות דירה באירופה

במהלך עונה 7 של ארוס ל-90 יום: באושר ועושר?השתעשעה יארה ברעיון לקנות נכס ולעבור חזרה לאירופה.

"אני רוצה שהדירה הזו תהיה קרובה יותר למשפחתי הנמלטת מאוקראינה, כדי שאוכל לעזור להם", אמרה היפהפייה הבלונדינית במהלך פרק בנובמבר 2022. "אני גם אשמח לקבל יותר עזרה עם מיילה כשג'ובי תיעדר מהעבודה ואמא שלי, היא יכולה לעשות את זה."

בזמן שהזוג ביקר באירופה, יארה פרסמה את החדשות על ג'ובי שהיא חיפשה דירה בת שלושה חדרי שינה וקיוותה להוציא 150 אלף דולר.

הרעיון של הדירה רק המשיך להיות בעיה בין בני הזוג, שכן ג'ובי הרגישה ברגע שיארה קיבלה את הגרין קארד שלה, היא תרצה לעזוב. במקום זאת, יליד לואיזיאנה הציע לנסות לילד שני כדי "לחזק את מערכת היחסים שלהם".

קישור מקור