יולנדה חדיד 'מעל הירח' על ג'יג'י ולאונרדו דיקפריו

אישור של אמא. יולנדה חדיד היא "מעל הירח" שבתה ג'יג'י חדיד המשיך עם לאונרדו דיקפריו בעקבות הדרמה שלה עם האקסית של הדוגמנית זאין מאליקמספר מקורב בלעדית בקשר.

"היא לא סולחת ולא תסלח לזאין על כך שהסתכסך איתה", מוסיף המקור על יולנדה, בת 58.

זאין29, וג'יג'י, 27, נפרדו באוקטובר 2021 לאחר שהוא וה- עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס אלום נקלע למשחק צעקות בביתם בפנסילבניה. בני הזוג לשעבר חיו בשקט בנכס בזמן שגידלו את בתם חי, בת 2.

חבר וואן דיירקשן לשעבר הכחיש את ההאשמות כי פגע ביולנדה במהלך המריבה. מאוחר יותר הוא טען שלא יתמודד על ארבע עבירות של הטרדה קצרה.

לאחר שהקרב לכאורה התרחש, זאין פרסם הצהרה בטוויטר וטען כי הוא שואפת "ליצור מרחב בטוח ופרטי" לבתם לגדול בו. "במאמץ להגן על המרחב הזה עבורה הסכמתי לתביעות ללא תחרות הנובעות מוויכוח שהיה לי עם בן משפחה של בן זוגי שנכנס לביתנו בזמן שבן זוגי נעדר לפני מספר שבועות ," ה צִיוּץ לקרוא.

Shutterstock

בזמן שמערכת היחסים הרומנטית של הזמרת והדוגמנית "Pillowtalk" הגיעה לקיצה, השניים נשארו זה בחייו של זה כשהם הורים לחאי. "זאין וג'יג'י כן לבנות מחדש את מערכת היחסים שלהם להיות הורים משותפים בריאים לקאי", אמר מקורב בקשר בינואר 2022. "הם בילו יחד הרחק מעיניים סקרניות. הם ייצאו לטיולים או לאכול ארוחת צהריים בפנסילבניה. פשוט דברים פשוטים, באמת".

בעוד יולנדה עדיין כועסת על זאין, נראה שאמא לשלושה מאשרת את מערכת היחסים החדשה של ג'יג'י עם ליאו, בן 47.

בקשר פרסמה את החדשות זֶה לג'יג'י וליאו היה פליטת קיץ בעקבות ה כַּבִּיר השחקן נפרד מ קמילה מורון. "ליאו וג'יג'י התחברו כמה פעמים הקיץ", אמר מקור אחד בלעדית בקשר בחודש אוגוסט.

"הם מכירים כבר כמה שנים. הם סופר נמשכים אחד לשני", המשיך המקורב והוסיף, "היא בדיוק הטיפוס שלו: יפיפייה, סקסית אבל צנועה עם גישה של אחד מהחבר'ה".

למרות הקשר הבלתי מעורער ביניהם, המקורב ציין שהזוג לא ממהר לעשות דברים רציניים. "זה סתמי ולא דבר קבוע. אבל יש להם הרבה חברים משותפים", הם שיתפו.

ג'יג'י וליאו אישרו שהם עדיין מתראים כשהיו קנודל נקודתי בניו יורק לראשונה ב-12 בספטמבר.

בתמונות שהגיעו על ידי DailyMail.comה זאב מוול סטריט שחקן ומעצב Guest in Residence נראו רוכנים קרוב זה לזה כשניסו לשוחח במסיבה רועשת. הוא נגע בחיבה בכתפה של ג'יג'י כשהיא התקרבה אליו.קישור מקור