ילדיו של סטיבן בוס עם אליסון הולקר

בוס סטיבן "tWitch".הידוע בעיקר בתפקידו כ-DJ ב- המופע של אלן דג'נרס, נפטר ב-13 בדצמבר 2022, בגיל 40, בקשר יכול לאשר. הוא היה אב לשני ילדים ובת חורגת עם אשתו, אליסון הולקר. גלול למטה כדי לקבל פרטים על משפחתו והמורשת שהשאיר אחריו.

מי הם ילדי הבוס של סטיבן 'tWitch'?

בוס היה אב לילדים מדוקס וזאיה עם אליסון, כמו גם אבא חורג לבתה הבכורה, ווסלי, ממערכת יחסים קודמת. ימים ספורים בלבד לפני מותו, בוס והולקר חגגו תשע שנים לנישואיהם. בני הזוג, שנישאו ב-2013, קיבלו את בנם הראשון המשותף, מדוקס, במרץ 2016.

"[Maddox’s birth] היה באמת רגע בלתי נשכח ואנחנו אסירי תודה לכל מי שהשתתף בחוויה והפך אותה לכל כך מונומנטלית", אמרו בני הזוג בהצהרה אז. "המשפחה שלנו מרגישה מלאה!"

AFF-USA/Shutterstock

בנובמבר 2019, ה אז אתה חושב שאתה יודע לרקוד בוגרים קיבלו את פני בתם הצעירה, זאיה. לפני לידת הילדה הקטנה שלהם, בוס חשף איך הוא מתלהב מאשתו ההרה בבית.

"[I’m waiting on her] יד ורגל," סיפרה הרקדנית Us Weekly בלעדי ביוני 2019. "כמו כן, אני לא יודע מה זה, [but] יש לה כוח-על של פשוט להיות מדהימה לחלוטין במהלך ההריונות. היא מטפלת בזה בחן ועדיין נראית יפה לא פחות. זה מטורף."

הזוג גם חשף ששני ילדיהם הגדולים שמחו לקבל חבר נוסף למשפחה.

"שני הילדים שלנו כל כך נרגשים", אמרה אז אליסון. "מדוקס עדיין, אני חושב, מגלה מה באמת קורה עם כל התרחיש. אנחנו כל הזמן אומרים שהולך להיות תינוק חדש. הוא מדבר עם התינוק".

באשר לקחת על עצמו את התפקיד של להיות אבא לווסלי ברגע שהוא התחתן עם רוקדים עם כוכבים מקצוען, בוס נהנה ליצור זיכרונות עם בתו החורגת.

"זה היה רגע ענק עבורי, אבל הייתי מוכן להיכנס לזה", אמר איש הטלוויזיה הורה של אל.איי ביוני 2017. "היה לי אבא חורג בעצמי, אז יכולתי להזדהות עם המצב. אני רואה את עצמי כמקור נוסף לאהבה ללא תנאי. רציתי לקחת את הזמן כדי לבנות ולטפח את הקשר האישי שלי איתה".

צמד האבות החורגים התחילו יחד מסורת שהם אהבו לעשות מוקדם בבוקר.

"כל יום לפני הלימודים, וסלי ואני עוצרים סטארבקס", הוא גילה. "זה הזמן המיוחד שלנו בבוקר. יש לנו לחיצת יד משלנו. אנחנו בונים לגו ביחד ומשחקים משחקי וידאו ביחד. יש דברים מסוימים שרק שנינו עושים ביחד וזה מאוד מיוחד בשבילי".

מחוות זרמו ממעריצים, חברים ובני משפחה לאחר הידיעה על מותו של השחקן.

"סטיבן האיר כל חדר שאליו נכנס. הוא העריך את המשפחה, החברים והקהילה מעל הכל, ולהוביל באהבה ובאור היה הכל בשבילו", אמר הולקר בהצהרה ל אֲנָשִׁים. "הוא היה עמוד השדרה של המשפחה שלנו, הבעל והאב הטובים ביותר והשראה למעריציו".

קישור מקור