ילדים 'עקרות בית אמיתיות' שעברו ניתוח פלסטי: גיה, בריאל

ילדים 'עקרות בית אמיתיות' שעברו ניתוח פלסטי: גיה, בריאל

כַּמָה עקרות בית אמיתיות ילדים עברו ניתוח פלסטי כשהיו רק בני נוער, אבל הם דיברו בביטחון על המראה החדש שלהם לצד האמהות המפורסמות שלהם!

עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזי כוכב תרזה ג'ודיצה'הבת של גיה ג'ודיצה הוא אחד מבני נוער הריאליטי הגאים שעברו בעבר מתחת לסכין בגיל 19. ביולי 2020, גיה פנתה לאינסטגרם כדי לחשוף שהיא עברה ניתוח אף והתלהבה מהתוצאות.

"כן אני נפוחה," היא כתבה את התמונה של ניתוח אף שלה, שנעשה על ידי ד"ר ג'פרי טוביאס. "אני לגמרי מאוהב בזה… "אני מבוגר עכשיו. זה היה חוסר ביטחון שלי במשך זמן מה, ומעולם לא הייתי מאושרת וכל כך נוח בעור שלי!!”

תרזה הראתה את תמיכתה בג'יה על ידי תגובה לפוסט שלה, "לא יכולתי להיות גאה בך יותר… את יפה מבפנים ומבחוץ. אוהב אותך עד אינסוף ומעבר לכך."

עם זאת, בתחילה הבוגרת של בראבו לא תמכה בכך שבתה תבצע את העבודה.

"אני כולי עוסק בניתוחים פלסטיים, אבל לא [for] בני נוער," היא סיפרה סגנון חיים וכתבים אחרים בתערוכת הנשים האולטימטיבית של ניו ג'רזי בנובמבר 2019. "לא הייתי נותן לג'יה לעשות שום דבר לזמן מה".

עם זאת, תרזה הוסיפה מאוחר יותר, "אני מתכוון, אני מניח שאתה יודע, אחרי שנות ה-20 שלך, אם אתה רוצה לעשות משהו כמו אחרי 21… אתה צריך לוודא שהגוף שלך גדל לגמרי. או, אני יודע, כאילו, בנות צעירות עושות את האף שלהן ואני חושב, אתה יודע, אם יש לך אף גדול, אתה יכול גם לתקן את זה. למה לא?!"

כוכב ריאליטי עמית בריאל בירמן גם עברו שינויים קוסמטיים. ה עקרות בית אמיתיות מאטלנטה אלום היה כנה לגבי קבלת מילוי שפתיים וניתוח לסת.

"הם היו חוסר ביטחון עצום שלי, אז כשמלאו לי 18 וסיימתי תיכון, אמא שלי לקחה אותי ללוס אנג'לס כדי לסיים אותם", היא הסבירה במהלך שאלה ותשובות בסטוריז באינסטגרם ביולי 2021, בהתייחסה לשפתיה. "אני עושה אותם רק פעם בשנה עכשיו, אם זה. הדבר הכי טוב שעשיתי אי פעם. בהחלט הגזמתי קצת בשלב מסוים אז תיזהר מזה!"

אולם, ה אל תהיה טארדי כוכבת הואשמה בהגדלת גודל השלל שלה האמיתי ב-2017, דבר שבריאל הכחישה בתוקף.

"אלוהים אדירים! היה לי את אותו התחת כל חיי! כאילו באמת?" היא אמרה לארח אדריאן ביילון באותו זמן דרך Snapchat. "אני כמעט בן 20!!! גם אם הייתי רוצה ניתוח פלסטי, אני יכול ללכת לעשות את זה בעצמי [without] אישור של אמא שלי! התחת הזה אמיתי לגמרי."

גלול למטה כדי לראות איזה אחר עקרות בית אמיתיות ילדים קיבלו שיפורים קוסמטיים!

קישור מקור