ילדים של סנוקי, פאולי, JWow ועוד

ילדים של סנוקי, פאולי, JWow ועוד

הדור הבא! כמה מהמקורים חוף ג'רזי כוכבים הם הורים גאים, והמעריצים ראו אותם עוברים מחדר כושר, משיזוף, כביסה לגידול ילדים.

DJ Pauly D (שם אמיתי: Paul D. DelVecchio Jr.) הפתיע אנשים כשגילה שיש לו בת באוקטובר 2013. כוכב MTV הציג לעוקבי האינסטגרם שלו את אמבלה סופיה המקסימה ששיתפה עם האקסית שלו אמנדה מרקרט בינואר 2014 ולאחרונה, הוא עלה על אישיותה המקסימה של אמבלה.

"היא כמוני, היא אלופת מלחמת קונדס קטנה," אמר פאולי באופן בלעדי בקשר על בתו בת ה-8 בנובמבר 2020, חושף שהיא חכמה בדיוק כמו אביה ותמיד שומרת עליו במצב רוח טוב. "היא מסתירה את הטלפונים של כולם. היא מסתירה את הדברים של כולם. אתה יודע, היא מצחיקה… היא מצחיקה אותי."

בגלל מגיפת הקורונה, פאולי אמר שהוא והלהבה הקודמת שלו היו צריכים למצוא סידור הורות נוח יותר. "זה באמת קשה לראות אותה, אבל תודה לאל על הטכנולוגיה וה-FaceTimes," הוא שיתף כיצד הם שומרים על קשר. "היא מסוגלת ללמוד בבית הספר, ואני יכול [do] בבית הספר איתה גם באינטרנט. אז תודה לאל על הטכנולוגיה זה כל מה שאני הולך להגיד. כֵּן. וגם wifi.”

לאחר שהתוכנית עלתה לראשונה ב-2009 והפכה ללהיט ענק, כמה מחבריו קיבלו את פניהם של ילדים משלהם. ניקול "סנוקי" פוליצי ובעלה, ג'יוני לאוואל, הם כעת הורים לשלושה בעקבות הרומן שלהם שפרח ב-2010 במהלך העונה ה-3 של סדרת הריאליטי. ציפורי האהבה לקחו את מערכת היחסים שלהם לשלב הבא כשהתחתנו ב-29 בנובמבר 2014.

ג'ני "ג'ווווו" פארלי היא גם אמא. היא והאקס שלה עכשיו רוג'ר מתיוס קיבל את פני שני ילדים יחד, מיילני וגרייסון. האקסים סיימו את גירושיהם באוגוסט 2019 אבל נשארים בקשר למען הקטנים שלהם.

רוני אורטיז-מאגרו חולקת בת יפה בשם אריאנה סקיי עם האקסית ג'ן הארלי — אnd ה חוף ג'רזי המשפחה ממשיכה לגדול עם הגעתו של דינה קורטזה ו מייק "המצב" סורנטינו'בנים תינוקות.

דינה קיבלה את בנה השני, קמרון תיאו באקנר, ב-1 במאי ואת מייק ו לורן סורנטינו קיבלו את פני בנם, רומיאו ריין סורנטינו, ב-26 במאי.

חבר צוות אחד שעדיין לא הביא ילדים הוא סמי "מתוקה" ג'אנקולה. עם זאת, כמה מעריצים להוטים שתביא לה תינוק משלה.

"מחכה בסבלנות שתהיה לך מיני סמי!" מעריצה אחת הגיבה לפוסט שכוכבת MTV שיתפה באינסטגרם ביוני 2022 שבה היא מחזיקה את אחייניתה הצעירה.

גלול דרך הגלריה למטה כדי לראות תמונות של כל חוף ג'רזי ילדים!

קישור מקור