ילדי הדוגאר שומרים על בתיהם מבולגנים וגסים: תמונות

ילדי הדוגאר שומרים על בתיהם מבולגנים וגסים: תמונות

אם הצצתם לתוך הבית הראשי של משפחת דוגר, אתם יודעים שהוא ענק – ובאופן כללי די נקי. אבל אם תעיף מבט בתוך הבתים של הילדים הבוגרים כמו ג'סה סיוואלד (לבית דוגאר) ו ג'יל דילארד (לבית דוגאר), זה לעתים קרובות בלגן מימין. והדברים לא הרבה יותר טובים ג'וש דוגרבבית עם אנה דוגר (לבית קלר), גם כן. למעשה, אנחנו קצת שמים לב למגמה. ממה שאנו יכולים לדעת, ילדי דוגאר שמגדלים ילדים משלהם יכולים להיות די מבולגנים.

אנחנו מבינים. גידול ילדים קטנים יכול להיות קדחתני, והבית של אף אחד לא צריך להיות נקי כל הזמן. זה בעצם בלתי אפשרי, במיוחד כשאתה מותש מלרדוף אחרי פעוטות כמו ג'יל! אבל אפשר לחשוב שלבנות דוגר לפחות יהיה הרבה ניסיון בטיפול בבית אחרי כל המטלות שעשו אצל אמא מישל דוגרשל, נכון? אז שוב, בדרך כלל היו תריסר ילדים שכולם יכלו להשתלב ולחלק את העבודה – ורוב הנכדים של דוגאר צעירים מכדי לעזור באמת. (אם כי, בואו נהיה אמיתיים, נראה שזה לא מונע מאף אחד "לאמן" אותם מוקדם).

בנוסף, כשמישהו אחר אחראי, קל לרצות לוודא שהכל במצב תקין. כשאתה הבוס בבית שלך, אתה נוטה להיות קצת יותר רפוי בסטנדרטים שלך. ובכל זאת, כאשר אנו רואים את מצב ה סומך על בתי ילדים ברשתות החברתיות, אנחנו לא יכולים שלא להיבהל קצת. זה אולי נראה כאילו זה פשוט מבולגן, אבל לפעמים זה באמת יכול להיות מסוכן, ומעריצים קראו להם יותר מהזדמנות אחת.

ערימות כביסה בכל מקום היא סכנת שריפה רצינית – וצעצועים הפזורים כל הזמן בחדר מסכנים את כולם למעוד, במיוחד הקטנים. כל מה שצריך זה כמה דקות נוספות בכל יום כדי לנקות תוך כדי כדי למנוע מצבים מסוכנים. אבל בהתבסס על תמונות הבתים שלהם, ילדי דוגאר פשוט מבולגנים – ונראה שלא אכפת להם אפילו ולו.

בדוק את הגלריה למטה כדי לראות את מצב בתי הילדים של דוגאר.

קישור מקור