ילדי לאנס ארמסטרונג: הכירו את 5 ילדיו

רוכב מרוצי כביש מקצועי לשעבר לאנס ארמסטרונג לא תמיד נחשב כאיש משפחה. עם זאת, בימים אלה, יליד פלאנו, טקסס, עוסק כולו באשתו, אנה הנסןוהמשפחה הגדולה והמעורבת שלהם. כדי ללמוד עוד על הילדים של לאנס, המשיכו לקרוא.

כמה ילדים יש ללנס ארמסטרונג?

לזוכה שבע פעמים בטור דה פראנס יש חמישה ילדים; שלושה עם אשתו לשעבר קריסטין ריצ'רד ושניים עם האישה אנה.

לאנס וקריסטין, שהיו נשואים מ-1998 עד 2003, חולקים את הבן לוק ואת התאומות גרייס ואיזבל, בעוד שהוא ואנה חולקים את הבת אוליביה והבן מקס.

לאנס ואנה קשרו את הקשר באוגוסט 2022 לאחר כמעט 15 שנים ביחד. "הטוב ביותר. יְוֹם. אֵיִ פַּעַם. התחתן עם אהבת חיי @annahansenarmstrong. כל כך מיוחד שיש גם את הילדים שלנו שם. זה היה ערב מלא בצחוק והרבה דמעות שמחה", כתב הספורטאי בדימוס תמונות חתונה באינסטגרם.

באדיבות אנה הנסן ארמסטונג/אינסטגרם

"אנה, היית הסלע המוחלט שלי ב-14 השנים האחרונות ותן לי להבהיר, לא הייתי שורד אותם בלעדייך. אני כל כך גאה בזוג שהפכנו להיות. זה לקח לנו לעשות את העבודה, את העבודה הקשה באמת, ואני כל כך שמח שעשינו את זה. אני אוהב אותך מאוד ותמיד אהיה כאן בשבילך ועבור המשפחה שלנו", המשיך, לפני שהודה למנהלו ולצלמו. "מקווה שיהיה לכולכם קיץ מצוין – אני בטוח שיש."

בעוד שחייהם של לאנס ואנה נראים מושלמים כעת, הם עברו זמנים קשים יחד, בעיקר לאחר שלאנס הודה בשימוש בסמים אסורים במהלך כל שבעת הניצחונות שלו בטור דה פראנס. מאוחר יותר הוא נשלל מכל הישגי הרכיבה שלו מאוגוסט 1998 ואילך. לאנס גם קיבל הרחקה לכל החיים מכל ענפי הספורט המכירים בקוד האנטי-סום העולמי.

דווקא הילדים שלו עודדו אותו להתנקות. "ראיתי את הבן שלי מגן עליי ואומר, 'זה לא נכון – מה שאתה אומר על אבא שלי הוא לא נכון'", נזכר לאנס בראיון בינואר 2013.

גם לאחר השערורייה המתוקשרת שלו, אנה תמכה בלנס בכל צעד, במיוחד כשזה הגיע לעדכן את ילדיהם. "רוב האנשים לא צריכים לעבור שיימינג פומבי ואז צריכים להסתכל על הפנים של הילדים שלהם", הסבירה אנה במהלך ראיון ב-2017. "החלק הזה היה ממש קשה. אנחנו מנסים לנהל דיאלוג פתוח".

באמצעות ייעוץ משפחתי, חבורת ארמסטרונג עברה דרך ארוכה.

קישור מקור