ילדי ליסה מארי פרסלי: משפחת בתו של אלביס

ילדי ליסה מארי פרסלי: משפחת בתו של אלביס

ליסה מארי פרסליהמשפחה המפורסמת של מלאת אהבה. הזמרת והיוצרת האהובה נולדה בשנת 1968 להוריה, אלביס פרסלי ו פריסילה פרסלי. מהר קדימה להיום ועכשיו יש לה גזע גדול ומשולב משלה!

ליסה מארי חוותה לראשונה אמהות כאשר קיבלה את פניה בַּת ריילי קיו במאי 1989, לצד בעלה דאז, דני קיו. בני הזוג, שקשרו את הקשר ב-1988, קיבלו את ילדם השני, בנם בנג'מין קיאו, באוקטובר 1992. האם האהובה והזמרת האמריקאית פרשו את זה עד 1994. בנג'מין מת ביולי 2020, והותיר את המשפחה הרוסה.

"סגדתי לאדמה שהלכת עליה, על האדמה הזו ועכשיו בגן עדן", כתבה ליסה מארי בעבר באינסטגרם באוקטובר 2020 כדי לכבד את בנה המנוח ביום הולדתו. "הלב והנשמה שלי הלכו איתך. עומק הכאב חונק וחסר תחתית בלעדייך כל רגע בכל יום. לעולם לא אהיה אותו הדבר."

לאחר גירושיה מדני, ליסה מארי מצאה שוב אהבה עם בעלה השני, מייקל ג'קסון, לו הייתה נשואה מ-1994 עד 1996. לזוג לשעבר מעולם לא נולדו ילדים משותפים ובסופו של דבר השחקנית המשיכה הלאה כשהלכה במעבר עם שֶׁלָה בעל שלישי, ניקולס קייגבשנת 2002. המבצע וה אוצר לאומי הכוכבים הופרדו עד 2004.

הגיע הזמן שזמרת "Lights Out" תרחיב את משפחתה כשהתחתנה עם בעלה הרביעי, מייקל לוקוודבשנת 2006. לאורך כמעט 10 שנות נישואיהם, ליסה מארי והגיטריסט המקצועי הפכו להורים הגאים שלהם בנות תאומות, פינלי לוקווד ו הארפר לוקווד. עם זאת, הם הלכו לדרכם ב-2016.

נראה היה שהזוג לשעבר לא ראה עין בעין כשהגיעו להמשיך הלאה. בינואר 2020, מקורב לליסה מארי ומייקל נתן Closer Weekly הצצה להליכי הגירושין שלהם. "מאבק המשמורת של ליסה מארי לא מתקדם במהירות כפי שהיא רוצה", הסביר אז המקור. היא קיבלה משמורת משותפת בדצמבר 2020.

בהתחשב בכך שלמדנו להכיר ולאהוב את ליסה על היותה הילדה האהובה של אלביס ופריסילה, המעריצים לא יכלו להתלהב יותר לראות אותה הופכת לאמא לילדים שלה. זמרת "I'll Figure It Out" נתנה למעריצים הצצה נדירה לחיי המשפחה שלה כשהיא נפתחה לגבי טכניקות ההורות שלה.

"אני מאוד מאוד אמא לביאה מאוד חזקה ואינטנסיבית", שיתפה ליסה מארי, על פי האפינגטון פוסט. "אני מאוד מאוד מגונן מס' 1. כמו כן, [I] רוצה להיות חבר שלהם ולהגן עליהם, אבל גם לגרום להם ללמוד איך לחיות בעולם שאנחנו חיים בו".

גלול דרך הגלריה למטה כדי ללמוד הכל על ארבעת ילדיה של ליסה מארי פרסלי.

קישור מקור