ילדי 'LPBW' Star's Brittany, Connor

אנשים קטנים, עולם גדול כוכב קארין צ'נדלר ידוע בהופעה בתוכנית TLC כמו מאט רולוףשל חֲבֵרָהאבל יש לה גם שני ילדים משלה. המשך לגלול כדי לגלות עוד על ילדיה של קארין.

מי הם הילדים של קארין צ'נדלר?

ה כוכב ריאליטי בטלוויזיה חולקת שני ילדים עם בעלה לשעבר, ג'וזף צ'נדלרלו הייתה נשואה בערך 20 שנה לפני שהגיש בקשה לגירושין ב-2012. בני הזוג לשעבר חולקים בת בשם בריטני, בת 25, ובן בשם קונור, בן 22.

האם לילדים של קארין צ'נדלר יש ילדים?

קאריןבנו של קונור קיבל את פניו של תינוק עם חברתו אשלי באפריל 2021. "אני סבתא!" קארין כתבה אז באינסטגרם והוסיפה, "התינוק המתוק ליאם ג'וזף צ'נדלר הגיע ביום ראשון, 22 באוגוסט (שבועיים מוקדם יותר). מקפץ של 6 פאונד 12 אונקיות של שמחה צרופה. הלב שלי… מתפוצץ!"

מאט הגיב על הפוסט וכתב, "כל הכבוד לאמא ולאבא וכמובן גם לך סבתא!!"

באדיבות קארין צ'נדלר/אינסטגרם

הצרות המשפטיות של קונור צ'נדלר

קונור נעצר בינואר 2020 בארבעה אישומים – שני סעיפי הטרדה, ניסיון אחד לבצע עבירה וסעיף אחד של עבירות פליליות בדרגה השנייה – לאחר תקרית בה הייתה מעורבת אמו, קארין. הוא הודה באשמה באחד מהארבעה, עוון פלילי, ושאר האישומים בוטלו. קונור נפגע ב-18 חודשי מאסר על תנאי החל מאוגוסט 2021 ועד פברואר 2023.

הוא פתח את המאבק שלו בהתמכרות בפוסט בפייסבוק באוגוסט 2018, והתנצל בפני אהוביו, כולל אמא קארין. "שמי קונור. וזה הסיפור שלי על איך ההתמכרות כמעט לקחה את חיי. הייתי בן 13 כשהתוודעתי לראשונה לתרופה בשם Xanax. … הבנתי שבגיל 15 יש לי בעיית סמים", כתב. "עברתי שמונה [inpatient] גמילה, שמונה מרכזי טיפול חוץ, שני בתים קבוצתיים, 17 פעמים בכלא, שלושה צווים, 12 ביקורים בבית חולים על מנת יתר ומוות של ארבעה חברים ממנת יתר, לפני שסוף סוף ניקיתי את עצמי".

למה הילדים של קארין צ'נדלר לא פעלו LPBW בהתחלה?

מתי קארין ומאט חשף את מערכת היחסים שלהם LPBW צופים במהלך עונה 17, בריטני וקונור לא הופיעו בתחילה בתוכנית. האחים הופיעו מאוחר יותר לזמן קצר במהלך פרק עונה 19 של התוכנית ששודר במאי 2019.

"רציתי להביא את הילדים שלי לחווה לאכול ארוחת צהריים עם מאט", הסבירה קארין בתוכנית. "כשאנחנו ממשיכים להתקרב ולתכנן עתיד ביחד, חשוב לי מאוד שתהיו איתם מערכת יחסים ואני יודע שגם הם יאהבו את זה".

מאט הוסיף, "כאשר בריטני וקונור היו צעירים הם נהגו לבוא לעזור בעונת הדלעות. אז הילדים שלה מכירים את הילדים שלי היטב ואני מצפה שהמשפחה שלה והמשפחה שלי יתקרבו".

מאז, המשפחות המשיכו להתמזג יחד ולהתחבר. בריטני וקונור בילו זמן רב עם מאט ושאר משפחת רולוף, ואף הצטרפו אליהם לחופשה בקאבו סן לוקאס, מקסיקו. בריטני מבקרת לעתים קרובות חוות רולוף ומסתובב עם זך רולוףאשתו של, טורישקארין מפרסמת לעתים קרובות בעמוד האינסטגרם שלה.

קישור מקור