יסמין פינדה ניתוח פלסטי: תמונות

יסמין פינדה ניתוח פלסטי: תמונות

לא מתאפק! ארוס 90 יום: לפני 90 הימים כוכב יסמין פינדה פותחת על ניתוחים פלסטיים שעברה – הכוללים עבודת ציצים ומילוי שפתיים.

היפהפייה הפנמה, 35, לקחה אותה ערוץ יוטיוב לפרט את החוויות שלה מתחת לסכין יחד עם להזכיר לעוקבים שלה שזה בסדר לעשות שיפורים. "תמיד אהבתי את הגוף שלי, לפני ניתוח פלסטי ואחרי ניתוח פלסטי", הסבירה אמא ​​לשניים ביום שלישי, 14 ביוני. "הדברים שעשיתי לגוף שלי הם לא בגלל שאני שונאת את הגוף שלי… אני רק רוצה לשפר היבטים מסוימים על עצמי."

בעוד שכוכבת הריאליטי מהססת לעשות שינויים דרסטיים בפניה, היא פירטה, "הפעם הראשונה שאי פעם שיניתי את הגוף שלי הייתה ב-2016 וקיבלתי הגדלת חזה". כשהיא תיארה שהיא הייתה בתת משקל ומדוכאת באותו זמן, הרופא המליץ ​​על גודל 500 סמ"ק.

"לא יכולת לראות שום הבדל בין החזה של גבר לשלי, [it] היה כמעט אותו דבר", התבדח היליד ממרכז אמריקה. "הייתי בשלב [where] רציתי את הגוף הנקמה שלי. נפרדתי מבעלי לשעבר אחרי שהוא בגד בי… הכניס את האישה השנייה להריון ורציתי לשנות את עצמי".

חושפת שרוב הביקורת שלה מגיעה ממילוי השפתיים שלה – בהשוואה לבובות מין בעבר – יסמין היא הבעלים שלהן. "עבור אנשים מסוימים, זה יותר מדי, אבל בשבילי, זה טוב ואני אוהב אותם", המשיך המדריך הספרותי. "לא היו לי שפתיים אז רציתי להרגיש איך זה מרגיש שיש לי שפתיים?! זה כל כך נפלא, אני אוהב את זה… ועשיתי את זה כי אני רוצה את זה."

לגבי מערכת היחסים שלה עם הארוס ג'ינו פאלאצולובאפריל 2022, כוכבת TLC חשפה בשאלות ותשובות עם מעריצים כי אשרת ה-K-1 שלה אושרה מראש ומעבר לארה"ב עשוי להתרחש בקרוב.

עם זאת, במקום לעבור למדינת ביתו של ארוסה, מישיגן, הזוג מתכנן לעבור לטמפה, פלורידה. "לפי ג'ינו, זה יותר דומה לזה [Panama flag emoji] מאשר מישיגן. הוא יודע שאני שונא מזג אוויר קר. אני ילדת קיץ", שיתפה היפהפייה הברונטית.

גם רומז על זה ארוס בן 90 יום הצופים לא ראו את האחרון שלה ושל ג'ינו, כאשר מעריץ שאל אם בני הזוג מתכננים לחזור לזכיינית, היא ענתה, "בתקווה שכן."

גלול למטה כדי לראות תמונות לפני ואחרי של השינוי של יסמין פינדה.

קישור מקור