יעקב משתף תמונות של נזקי סערה

יעקב משתף תמונות של נזקי סערה

נראה אנשים קטנים, עולם גדולחוות רולוף התמודדו עם אסון חיצוני, כמו יעקב רולוף שיתפו תמונות של נזק לרכוש לכאורה מעצים שנפלו.

"העבודה מופסקת למחר", אישות TLC, 25, מי בקשר יכול לאשר באופן בלעדי חיים על אביו מאט רולוףהרכוש של, כתב באמצעות שלו אינסטגרם סיפורים ביום רביעי, 28.12. בתמונת המצב נראה עץ מוטל בחזית הבית.

בסרטון נפרד, יעקב נתן לעוקביו הצצה עד כמה קרוב העץ הגדול לפגיעה בבית בחוות רולוף.

"די קרוב ל [the] בית, אבל באמת נפילה אידיאלית", כתב על פני תמונה של תקריב של הענפים הנרחבים שכמעט נוגעים בבית. "רק צינור אחד שבור, ענף אחד קטנטן במרפסת."

התמונות והקליפים הנלווים חשפו את נזקי העץ על הדשא מתנאי הרוח שהמקום בו ניצבה הילסבורו, אורגון התמודד במהלך היום.

יעקב לא אישר בפומבי שהוא גר בחוות רולוף עם אשתו איזבל רולוף ובנם, מטאו. עם זאת, איזבל, 26, גילתה למעריצים כי השלישייה עברה לבית חדש בתחילת אוקטובר.

"הלילה הראשון הרשמי במקום החדש הלילה", היא כתבה דרך הסטוריז באינסטגרם שלה ב-5 באוקטובר על פני זריקת עננים ורודים. "אמרתי את זה בעבר עם שיער … אתה תמיד אוהב איך השיער שלך הוא בדיוק לפני שאתה עושה את זה. באופן דומה, אתה תמיד אוהב את הבית שלך ממש לפני שאתה עובר לבית חדש."

האמא המסורה גם חשבה על "רגשות מעורבים" עם המעבר למקום החדש שלה.

"ביליתי הרבה זמן רק ברצון שנוכל לגור בכל מקום אחר, אבל כשאתה עושה בית לבית, קשה לעזוב", הוסיפה איזבל. "במיוחד כשזה המקום אליו הבאת את התינוק הראשון שלך הביתה… אבל לאן אנחנו הולכים זה חלום שהתגשם בכנות."

מכיוון שמשפחת הריאליטי מכירה את ניהול הרכוש של אדמתה, נזקי העצים האחרונים לא היו הפעם הראשונה שהחווה עומדת בפני הרס מסופה. בספטמבר 2021, מאט, בן 61, שיתף צילומים מאוהל פגום זמן קצר לאחר שעזב את הבית לבקר את אשתו לשעבר איימי רולוף ובעלה החדש, כריס מרקבזמן.

"[Woke] עד לאסון הזה בחווה", כתב באמצעות אינסטגרם. "סערת החורף הראשונה שחלפה אמרה,'[Hello Roloff Farm’s] אוהל… אנחנו נראה לך.' אָנוּ [lose] אוהל אחד [every year]. שמח שיש לנו זמן להתאושש".

גלול למטה כדי לראות את התמונות של יעקב מהנזק לרכוש החווה.קישור מקור