יעקב רולוף, ציר הזמן של יחסי רוק של איזבל

יעקב רולוף, ציר הזמן של יחסי רוק של איזבל

אהבה צעירה! אנשים קטנים, עולם גדול אלום יעקב רולוף פגש את אשתו, איזבל רוק, כשהם עוד היו בבית הספר. עם זאת, מערכת היחסים שלהם לא הפכה לרומנטית עד שיצאו מהתיכון.

"הכרנו באוטובוס של בית הספר כשהיינו צעירים; הבתים שבהם גדלנו נמצאים במרחק של כמה קילומטרים זה מזה בהלבטיה, אורגון וזה הוביל לידידות ארוכה", חשפה איזבל ב-2018 באמצעות אינסטגרם. "התחלנו לצאת כשסיימתי תיכון, היינו יחד שלוש שנים עכשיו, וגידלו את שני הגורים שלנו ביחד…"

בינואר 2018, ג'ייקוב גילה שהוא הציע נישואין לאיזבל ביום חג המולד בשנת 2017. השניים קשרו מאוחר יותר את הקשר במהלך טקס בחוות רולוף בספטמבר 2019.

גם ג'ייקוב וגם איזבל יצאו לאינסטגרם שעות ספורות לאחר הטקס כדי להודיע ​​שהם הפכו רשמית לבעל ואישה, בעוד שאחיו גם נתנו למעריצים מבט אינטימי לתוך הטקס ברשתות החברתיות.

"איזו חגיגה! מזל טוב יעקב ואיזבל על הצעד האולטימטיבי של אהבה – מחויבות מוחלטת", ג'רמי רולוף תמונות כתוביות מהטקס, שבו נכחו על ידי אשתו, אודרי רולוף, אמא שלו, איימי רולוףאבא שלו, מאט רולוףהאחים שלו זך רולוף ו מולי רולוף, ומחותניו טורי רולוף ו יואל סילביוס. "השלב האחרון הוא לחיות את זה! כל כך מתרגש בשבילכם! ברוכה הבאה לאחות המשפחה! כולנו נשואים, והמשפחה ממשיכה לגדול!"

בני הזוג הגיעו לציון דרך חשוב נוסף כשהודיעו שהם מצפים לתינוק מספר 1 ביולי 2021.

לאחר שילדו את בנם, מטאו, בדצמבר 2021, איזבל נפתחה לגבי תהליך הלידה הקשה. "הרבה מכם שואלים אם עברתי ניתוח קיסרי. לא אבל תוכנית הלידה שלי עפה לגמרי מהחלון, זה היה כמעט קומי", היא שיתפה בזמנו באמצעות הסטוריז באינסטגרם שלה, והוסיפה שהיא "עייפה ומאושרת".

"זה היה פרוע וטראומטי", המשיכה אמו של אחד. "אני פשוט שמח שהסתגלתי וסמכתי על כל התהליך. הייתי עושה הכל שוב כדי להביא את מטאו לכאן בבטחה."

איזבל הוסיפה כי היא ניסתה לקבל "הרבה מנוחה" במהלך "הריפוי לאחר הלידה".

מקשירת הקשר ועד הפיכתם להורים, המשיכו לגלול כדי לראות את ציר הזמן היחסים המקסים של ג'ייקוב ואיזבל.

קישור מקור