יש לפתוח מחדש את התיק, אומר קלינט האוס

בית קלינט קורא לגורמים רשמיים "לפתוח מחדש את החקירה" בתיק קיילי אנתוני בעקבותיו קייסי אנתוניטענות הפצצה של פיקויק בסדרת המסמכים החדשה של פיקוק, קייסי אנתוני: איפה שוכנת האמתהוא מספר באופן בלעדי בקשר.

"איך שהצדק עבור קיילי הולך להיראות זה שהתיק ייפתח מחדש, וזה מה שאני קורא לו", האוס – שגר עם החבר לשעבר של אנתוני, טוני לזארובזמן היעלמותה של קיילי – מספר בקשר. "יש כמה האשמות חמורות שצריך לחקור".

באדיבות קלינט האוס/אינסטגרם (1); טווס (2)

בסרט התיעודי של Peacock שיוקרן בכורה ביום שלישי, 29 בנובמבר, אנתוני סוף סוף מספרת את הצד שלה בסיפור השנוי במחלוקת, המשפט והשלכות לגבי היעלמות בתה הצעירה ב-2008. על רקע ראיונות פצצה ופרטים לא ידועים שמתגלים, אנתוני טוענת במצלמה שאביה, ג'ורג' אנתוניואחיה, לי אנתוני, התעללו בה וגם בקיילי הצעירה.

"הוא היה שם לי כרית על הפנים וחונק אותי כדי להפיל אותי", טוען אנתוני. "זה קרה כמה פעמים. אני בטוח שהיו מקרים שבהם הייתי חסר כושר בתור ילד, בהם הגוף שלי היה רפוי וחסר חיים".

בסרטים המסמכים, אנתוני טוען עוד שג'ורג' היה אחראי למותה של קיילי, בטענה שאביה ביים את טביעתה של קיילי כדי לכסות על כל סימני התעללות.

גם ג'ורג' וגם לי הכחישו את ההאשמות על התעללות, אבל האוס מאמין שצריך לחקור את הטענות, הוא אומר בקשר. ג'ורג' לא הגיב מיד בקשר'בקשתה הקודמת של תגובה לגבי ההאשמות של אנתוני על מותה של קיילי.

"לא ידעתי על זה כלום", מספר האוס בקשר על ההאשמות, וחשף כי נודע לו על הטענות תוך כדי השתתפות בתיעוד. "וברגע שהם התחילו קצת לפרוש הכל, הייתי צריך להפסיק את הראיון."

הוא נזכר שדיבר עם הבמאי, אלכסנדרה דיןעל הטענות של אנתוני נגד אביה ואחיה, מספרת בקשר שיוצר הסרט הודה שהוא מאמין בצד של אנתוני בסיפור. "היא מציגה את כל הסימנים של קורבן תקיפה מינית", נזכר האוס בנקודת המבט של דין. "זה פשוט הרגיש כאילו אגרוף בטן פגע בי", הוא ממשיך. "היה מאוד קשה לשמוע."

למרות התחושות הקודמות לגבי היעלמותה ומותה של קיילי, האוס מודה כי הלמידה על ההתעללות לכאורה של קייסי גורמת לו להסתכל על המקרה בצורה שונה.

בית קלינט קורא לגורמים רשמיים
Red Huber/UPI/Shutterstock

"אם אחת מההאשמות האלה נכונה, ואם מה שהיא אומרת על ג'ורג' אנתוני נכון, אז אתה צריך לחשוב על העובדה שקייסי עברה התעללות על ידי אביה ואז יש לו את הבן אדם היחיד בעולם שבאמת אהב אותה, נלקח ממנה", הוא אומר. "לאחר מכן [she was] הפך לאדם השנוא ביותר על הפלנטה."

האוס ממשיך ומספר בקשר שהוא לא לגמרי בטוח כיצד יש לבחון מחדש את המקרה, אבל הוא איתן באמונתו שההאשמות שהעלה אנתוני מצדיקות הסתכלות מקרוב על הפרטים.

לאחר משפט של כמעט חודשיים שנמשך ממאי עד יולי 2011, אנתוני נמצא לא אשם ברצח מדרגה ראשונה, התעללות חמורה בילדים והריגה בנסיבות מחמירות של קיילי. עם זאת, הצלם נמצא אשם בארבע עבירות של עבירות של מסירת מידע כוזב לרשויות אכיפת החוק והיה נידון לריצוי ארבע שנות מאסר. אנתוני – שהפכה לשם דבר על רקע היעלמות בתה ומאוחר יותר אישרה את מותה – שרתה בסופו של דבר שלוש שנים מאחורי סורג ובריח ושילם קנס של 4,000 דולר על שקר למשטרה.

קייסי אנתוני: איפה שוכנת האמת בכורה ביום שלישי, 29 בנובמבר ב-Peacock.

קישור מקור