כוכבות 'מתחת לסיפון' בהריון: עדכונים משפחתיים

כוכבות 'מתחת לסיפון' בהריון: עדכונים משפחתיים

יאכטות בדרך כלל נכנסות לעונה על מתחת לסיפון בלי קשרים, אבל לא תמיד זה נגמר. בעוד שחלקם מוצאים את עצמם בסירות מלאות, חלקם ממשיכים להקים משפחות לאחר שהייתם בתוכנית. אז איזה מתחת לסיפון כוכבים קיבלו בברכה ילדים מאז שמצאו תהילה בטלוויזיה בריאליטי או שהם בהריון עכשיו?

קייט צ'סטייןאחת הדיילות הראשיות הזכורות ביותר של הזכיינית במשך שש עונות, הודיעה שהיא מצפה לילדה הראשון בדצמבר 2022.

"אני חושב שלהיות צ'יף סטו באמת אימן אותי לזה", אמר יליד פלורידה למארח אנדי כהן במהלך ביקור פתע ב צפו מה קורה בשידור חי עם אנדי כהן שעות לאחר פרסום החדשות הראשונות. הברבוקסבריטי התלוצצה שהמיומנות הראשונה שתכננה ללמד את ילדה היא "מנות".

בינתיים, הספין-אוף יאכטת מפרש מתחת לסיפון הביא את התינוק הראשון של הזיכיון שנוצר בזמן שהצוות היה *עדיין* בצ'רטר.

דני סוארס ו ז'אן-לוק סרזה-לנו נפגשו בעונה 2, ששודרה בשנת 2021. בעוד הזוג חלק רומנטיקה סוערת כל העונה, כאשר דני מתקן את לבה השבור עם הידית הגבוהה שצעירה ממנה בשמונה שנים. עם זאת, במפגש המחודש, דני חשפה שהיא בהיריון והקונסטאר שלה לשעבר היה האב.

"בוא נגיד את זה ככה. התינוק הזה נוצר במהלך העונה בזמן שהיו לנו מצלמות 24/7 איתנו ושכבתי רק עם בחור אחד", הסביר יליד ברזיל במהלך הפרק של יוני 2021. "הוא לא תמך בי בכלל בשום צורה. הוא חושב שזה לא הילד שלו והוא לא רוצה שיהיה לו מה לעשות עם זה".

בהופעה נפרדת משלו בספיישל, יליד צפון קרוליינה הסביר שהוא רוצה בדיקת DNA כדי לאשר את האבהות לפני שנכנס בתור אב.

"למרות שאולי אתה לא רוצה שום קשר איתי בגלל שביקשתי ממך בדיקת אבהות, זה משהו שאני יכול להתגבר עליו. אבל מה שאני לא יכול להתגבר אם זה הילד שלי זה לא להיות שם בשבילה", אמר אנדי כהן. "דני, מה שהיה לנו בתוכנית בשבילי היה אמיתי. לא אכפת לי מה מישהו אומר, אפילו עכשיו כשאנחנו עוברים את מה שעובר עלינו. מה שהרגשתי כלפיך, והזמן שהיה לנו, היה אמיתי".

המשך לקרוא כדי לגלות איזה מתחת לסיפון כוכבות בהריון ומגדלות את משפחותיהן.

קישור מקור